איך כדאי לבחור ויברטור?

לבחור ויברטור

אם את מודעת לכך שחיי המין שלך יכולים להיות טובים הרבה יותר וזאת במידה ותבחרי ויברטור טוב, חשוב שתדעי כי כיום ישנן אינספור חנויות פיזיות או אינטרנטיות כמו בלינק https://www.supertoys.co.il המציעות אביזרי מין בהתאמה אישית.

כיצד כמתחילה תדעי להתאים לעצמך את האביזר הנכון?

הנה כמה טיפים טובים לבחירת ויברטור:

  • פירוט – בתחילה חשוב שתסקרי את החנויות הסקס האינטרנטיות ותקבלי פירוט אודות כל מוצר ומוצר. היכנסי לקטרוגיה של ויברטורים, סקרי את הצורות והדגמים השונים, נסי לבחור חנויות אינטרנטיות המציעות פירוט טוב אודות ביצוע המכשיר ונסי אף לחפש חנות אינטרנטית שיש בה סרטוני הדגמה.
  • גודל – כעת חשוב לבחור גודל ויברטור מתאים. נסי בהיותך מתחילה לבחור ברוקט פקטור שנחשב ויברטור קטן שקל להטמין בכל מקום לדיסקרטיות מריבית, בעוד שאורכו של הוויברטור אינו עולו על 15 סנטימטרים, ובכך הוא נחשב מתאים למתחילות. בדקי אילו ויברטורים קטנים למתחילים ישנם, ונסי לבחור את זה שנראה לך המתאים מכל.
  • איכות – אל תתפשרי על איכות בבחירת ויברטור!. בחרי ויברטור עשוי סיליקון או חומרי איכות אחרים, כמו גם שיש לשים לב כי הוא עמיד מפני מים ורטיבות כמו גם חלודה במידה והוא עשוי חומרי מתכת. בחרי את הוויברטור מחנות סקס איכותית שקיבלת אודותיה המלצות ברשת.
  • פונקציונאליות – נסי לבדוק מהי הפונקציונאליות של הוויברטור. בדקי על כמה רטטים הוא עובד, מהם האזורים בגוף עליו הוא עובד וכיצד תכלי את לשלוט בתנודות ובעבודה שלו. חשוב לבחור ויברטור שניתן לשלוט עליו על ידי שלט רחוק ובכך לקבל מקסימום הנאה.
  • שמירה על פרטיות – כמו כל מוצר שאת רוכשת עבור עצמך, גם מוצרי מין ליחידים ולזוגות (בדקי בעצמך https://www.supertoys.co.il/blog/sex-toys-for-couples) את בוודאי רוצה לרכוש בפרטיות, לכן חשוב לבחור אתר אינטרנט המציע לך פרטיות בעת רכישת אביזרי מין. בחרי כזה שיציע לך ויברטור שבמלוח לכל מקום תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת בזמן התשלום והרכישה.

לסיכום, בחירת מוצר מתאים, איכותי מחנות טובה – תגלה לך עולם ומלואו בכל הנוגע לוויברטורים והתאמתם לחיי המין שלך!

 

למאמרים נוספים: