מה הופך כורסא להיות כורסא אורטופדית?

כורסא אורטופדית

לא מעט חברות מתהדרות בכך שהן מוכרות "כורסאות אורטופדיות", אך האם באמת כל כורסא שמוגדרת כך היא אורטופדית? האם באמת כל חברה משווקת כורסא כזו או שמא, היא יודעת שאין הדבר כך, אך מאחר והציבור לא בהכרח מודע לניואנסים בנושא, אז הם מנצלים את הרצון והצורך של הצרכנים לקנות כורסאות כאלה, ומוכרים להם מוצר שהוא לא בהכרח כזה?

צריך לומר, מרבית החברות לא מוכרות כורסאות אורטופדיות שאינן כאלה, כלומר, מרבית החברות לא מנצלות את חוסר הידע של הציבור ואת הרצון העז שלו לקנות כורסא מסוג זה. באופן טבעי מרבית החברות מציעות תמונה אמיתית של המוצרים אותם הן מוכרות.

בשביל להימנע מטעויות ודברים דומים, רצוי להבין מה הופך כורסא להיות כורסא אורטופדית. לפני שאנחנו נציג את הדברים, צריך להדגיש שתי נקודות, הנקודה הראשונה, יש רמות שונות של כורסאות אורטופדיות, באופן טבעי, לא כל כורסא דומה לכורסא השנייה. יש סוגים שונים של כורסאות כמו כורסת טלוויזיה מעור או מבד. הנקודה השנייה, זה מתפתח, מה שפעם נחשב אורטופדי, לא בהכרח  ייחשב היום לכזה. החברות עובדות עם חוקרים בתחום, אנשי מקצוע, וכך הן יכולות לספק מוצרים הרבה יותר איכותיים וטובים.

אז מה הופך כורסא לאורטופדית?

ראשית, היא צריכה להיות בנוי בצורה כזו שתספק נוחות מרבית לגב ובכלל לגוף, אך הנוחות צריכה להיות כזו שתשמור על היציבות ועל בריאות עמוד השדרה ואיברים אחרים בגוף.

שנית, היא צריך להיות מותאמת למי שישב עליה. כלומר, היא לא אמורה להיות כורסא סטטית, אלא משהו שמשתנה בכל פעם שבן אדם אחר יושב עליה, משתמש בה.

שלישית, יש הרבה כורסאות שכוללות פונקציות של עיסוי או דברים דומים, שמקנים לא רק תחושה נעימה אלא גם ממש מרגיעים את השרירים, משחררים אותם ומשפרים את אפשרויות השימוש בהם.

ארבע, כורסאות מסוג זה, מטבען אמורות להיות בריאות יותר מכורסאות רגילות, כך שאם אנחנו נשב עליהן הרבה זמן, אנחנו לא אמורים לחוש תחושת כאב, לחץ או כל דבר אחר. בניגוד למשל לכורסאות רגילות שיכולות לגרום אי נוחות עם הזמן.

למאמרים נוספים: