יצחק תשובה משקיע בפרויקט פארק בבלי

פארק בבלי

פרויקט פארק בבלי ממוקם בלבה של תל אביב, בסמיכות לפארק הירקון, כשהוא מציע לדיירי המגדלים חוויה של מגורים בלב של שכונה ירוקה ובקרבה למרכז העניינים של העיר תל אביב. יצחק תשובה אחראי על מימון הפרויקט, כאשר בתו, האדריכלית גל נאור, הייתה אמונה על תכנון הפרויקט.

לא רק שיצחק תשובה בחר לקנות דופלקס בפרויקט, אלא שיש לא מעט אנשי רוח ואנשי עסקים שבחרו להשקיע את הכסף שלכם בקניה של נכס בפרויקט או פשוט החליטו לעבור להתגורר בדירה משלהם באופן קבוע. אם גם אתם מחפשים אחר חווית המגורים האופטימלית, אז אין ספק שהפרויקט הזה עשוי להתאים לכם.

חווית מגורים שאין שני לה

אתם צריכים להבין שפשוט אין הרבה פרויקטים באזורים כל כך מרכזיים בתל אביב, ובקרבה לפארק הירקון, אשר מביאים שילוב מושלם בין יוקרה, חווית מגורים שקטה בסביבה ירוקה ונוחות ללא פשרות. אלו שבוחרים לגור בפרויקט פארק בבלי פשוט נהנים מהטוב ביותר מכל העולמות.

דעו לכם שאם אתם רוצים להתגורר במקום שבו אתם נהנים לקום בכל בוקר, בידיעה שיש לכם את כל היתרונות של עירוניות לצד טבע, אז אין לכם מה להתלבט בכלל, אלא לבחור בפרויקט הזה, אשר במובנים רבים מתעלה על פרויקטים רבים אחרים שנמצאים באזור.

נמצאים ממש על פארק הירקון

רוצים לדעת שאתם לא רק נהנים מעירוניות וקרבה למקומות אסטרטגיים, אלא שגם יש לכם אפשרות להגיע במרחק הליכה אל חלקו הדרומי של פארק הירקון? הפרויקט הזה גם כן יוכל לענות על הדרישה הזו ולאפשר לכם ליהנות מכל רגע שאתם בוחרים לגור בו. אין ספק שיהיה כדאי לכם לחשוב ברצינות על האופציה לגור במתחם הזה.

 

למאמרים נוספים: