עבודות אינסטלציה – איש מקצוע אמיתי ימצא את כל הפתרונות

עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה הן עבודות נחוצות ורלוונטיות מדי פעם בפעם עבור כל בית. מדובר על עבודות גובה ואחרות שנוגעות לתחום פתיחת סתימות כאלה ואחרות בבית, איתור נזילות בתוך הבית, התקנת כלים סניטריים, תיקון כלים סניטריים ועוד. בעוד שמרבית עבודות האינסטלציה מתבצעות בצורה שגרתית למדי, ישנן עבודות אינסטלציה הדורשות מיומנות מיוחדת לצורך ביצוען. קיימים כיום כמה סוגים של עבודות בתחום האינסטלציה אשר אפשר לבצע תוך שימוש באמצעות עבודות סנפלינג בגובה. עבודות אינסטלציה בגובה הן עבודות הרלוונטיות עבור המומחים בתחום.

איזה עבודות אינסטלציה ניתן לבצע באמצעות סנפלינג?

הנה כמה סוגים של עבודות אינסטלציה שניתן לבצע באמצעות סנפלינג: 

ראשית כל, טיפול במרזבים. המרזבים הם ציוד חשוב מאוד  במיוחד בחורף. כאשר המרזבים תקינים כל כמות המים שמצטברת לאחר הגשמים נעה מהגג כלפי מטה ועל כן, חשוב מאוד לבדוק את מצב המרזב טרם עונת החורף. בשלב הראשון יש לבדוק אם קיימים חסמים  במרזב שמונעים מעבר של מים, אבנים, ענפים ועוד. מדובר על עבודה הרלוונטית לעובד בסנפלינג שכן, הוא יכול לעבור כך על כך המרזב לאורכו ולבדוק אלת כל המקטעים בו. הוא כמובן יכול לנקות אותו משאריות של פסולת ולחלץ ממנו חסמים שמפריעים לפעולה התקינה שלו.

עבודת אינסטלציה נוספת שיש לבצע באמצעות סנפלינג היא טיפול בצנרת חיצונית בבניין. לאורכם של בניינים רבים קיימת צנרת חיצונית שהותקנה כך מחוסר ברירה. במקרה של תקלה כלשהי בצינורות כגון: פיצוץ או פתיחה של אחד ממקטעי הצנרת, העובד מגיע עם הסנפלינג לנקודה המדויקת שבה יש תקלה ומתקן אותה בצורה נקודתית ואיכותית.

אם קיימת סתימה בצינור ולא מצליחים לשחרר אותה, העובד יפתח את הקטע של הצינור הבעייתי למעלה ולמטה וכך לשחרר את הגורם המפריע ולחבר את שני חלקי הצנרת מחדש.

עבודה נוספת שיש לבצע באמצעות סנפלינג היא איתור נזילות חיצוניות תוך שימוש במצלמה טרמית הפועלת בטכנולוגיות חדישות. העובד יורד בצורה מאובטחת וסורק לאורך כל הדרך את המבנה כולו על מנת לאתר את הנקודה הספציפית שיש בה נזילה.

 

למאמרים נוספים: