רבקה סגל – אישה שהשיגה המון בחייה

לאורך השנים רבקה סגל הצליחה לשבור את תקרת הזכוכית ולהגיע להישגים יוצאים מגדר הרגיל. היא ניהלה חברות הייטק מובילות, שירתה כמפקדת ביחידת עילית בצבא ולמדה לתואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב. מסלול החיים הזה נובע בין היתר עקב התשוקה העזה שלה להמשיך להתקדם באופן קבוע וליזום ללא הפסקה.

יכולת יזמית יוצאת דופן של רבקה

בין הדברים העיקריים שמאפיינים את רבקה סגל זו העובדה כי מדובר באישה אשר הצליחה להגיע להישגים מאוד משמעותיים בחיים שלה ולבצע את כל התפקידים שלה בצורה מאוד ממוקדת. הסיבה לכך זו היכולת היזמית שלה לראות דברים קדימה ולתכנן כל דבר בצורה מאוד קפדנית ובצורה ממוקדת למדי. יש לה כישורים שאין לרבים אחרים ואפשר לראות זאת כבר מהרגעים הראשונים לאחר שפוגשים אותה.

יכולת ניהול שהובילה חברות הייטק קדימה

רבקה סגל הוכיחה לאורך השנים כי גם נשים יכולות להוביל חברות הייטק ולעשות זאת בצורה מוצלחת במיוחד. היא ניהלה צוותים של עובדים רבים ועשתה זאת במקצועיות רבה תוך כדי שהיא מתייחסת לכל ההיבטים החשובים ביותר שנוגעים להליך הניהול של חברת הייטק. לפיכך יש לומר כי מדובר באישה שיודעת לבצע את העבודה שלה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שישנה ולא סתם היא מהווה השראה עבור לא מעט אנשים היום.

הרי לאורך השנים היא הובילה חברות להנפקה בבורסה והיא הצליחה להביא שלל חברות הייטק שונות להישגים מרשימים במיוחד וזאת בצורה מאוד עקבית ושיטתית, דבר שהופך אותה לפשוט אגדה בתחום. לאור זאת יש לומר כי מדובר באישה שאפשר רק ללמוד ממנה שהיא יודעת בדיוק מה היא עושה כדי להשיג את כל מה שהשיגה בחייה לאורך הדרך.

למאמרים נוספים: