איך לעשות קוביות בבטן

מכיוון זה הנושא הכי חם כרגע ברשתות החברתיות מצאתי לנכון לציין עבורכם 5 סיבות מדוע כולם מעוניינים להבין איך לעשות קוביות בבטן להבין דווקא כשמגיע הקיץ!

בקיץ אנחנו חושפים יותר עור

נו טוב, כמובן שהסיבה הראשונה היא שבקיץ אנחנו פשוט לובשים פחות שכבות. אין ספק כי החום והלחות גורמים לנו לרצות להיות לבושים כמה שיותר קליל ומשחורר ולכן מטבע הדברים נרצה שכל פיסת עור בולטת תראה אסתטית ומרשימה.

בקיץ אנחנו הולכים הרבה לים ולבריכה

ברור שבים ובבריכה אנו לובשים בגדי ים והבטן שלנו חשופה לגמרי ולכן אנו רוצים להראות כמה שיותר מגניבים, מושכים וחטובים. אחד הסממנים הבולטים לכושר שמהווים קונצנזוס באשר למשיכה בין מינים היא בין השאר בטן יפה.

מחירים אטרקטיביים לחדר כושר ומבצעי קיץ

כולנו מכירים את התופעה של מכירות אגרסיביות כשהקיץ מגיע. כל העסקים מעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם ולכן גם חדרי הכושר (וודאי גם מאמן כושר אישי ברמת גן) יתנו לנו חבילות משתלמות. ללכת להתאמן בחדר הכושר בלי לדעת איך לעשות קוביות בבטן זה כמו להתחיל לנהוג בלי לדעת מה היעד ומה חוקי התנועה או התמרורים שבדרך.

הקיץ הוא תקופה נהדרת של אירועים משפחתיים

מי מאתנו לא נתן פוש רציני לפני אירוע משפחתי חשוב?! תשובה – כולנו! אז בקיץ מטבע הדברים יש כל כך הרבה אירועים משפחתיים. בר מצווה, חתונה, ברית מילה, מסיבות קיץ הן בהחלט הפנינג ענק ומרשים וכולנו רוצים להגיע אליהן הכי מוכנים שיש וכמובן הכי יפים שיש.

אין ספק כי הקיץ מוציא אותנו מתרדמת החורף על כל מה שמשתמע מכך

פריחה והתעוררות, נפשית ופיזית הופכים את הקיץ לתקופה נהדרת לשינויים והתחדשות כך שגם אם לא היו לנו מטרות לפני, בכלל או כאלה הנוגעות לכושר ולבריאות, הקיץ היא תקופה נהדרת לסגל לעצמנו מטרות ולהציב יעדים ולכן רבים מעדיפים להתרכז במטרות שתמיד חלמו עליהן כמו איך לעשות קוביות בבטן או לרוץ חצי מרתון למשל במרוץ לילה עירוני נחשב ואופנתי. 

כך  או כך, חשוב לסגל לעצמנו מטרות ראויות וברות השגה ולא לשכוח שקיץ הוא סך הכל עוד עונה בשנה. 

 

למאמרים נוספים: