מה הופך קייטרינג לאירועים קטנים לקייטרינג בוטיק?

אירועים קטנים, מבחינת הארגון שלהם, לא מאוד שונים מאירועים גדולים. תמיד צריך להשקיע בהם, בין אם זה מבחינת בחירת המקום, האוכל או המוזיקה. ממש כפי שקורה באירועים גדולים, אנחנו רואים שגם באירועים קטנים האוכל הוא גולת הכותרת והוא מהווה את המרכז. לכן נשאלת השאלה: איזה קייטרינג כדאי להזמין? ומה ההבדל בין קייטרינג לאירועים קטנים ברמה רגילה ובין קייטרינג בוטיק של אייל פינקלשטיין

 

הפרטים הקטנים שכדאי לשים לב אליהם בהזמנת קייטרינג לאירועים 

 

אתם מחפשים את הפתרון הכי טוב שיש לקייטרינג ויש לכם התלבטות? כדאי שתדעו שיש מספר פרטים שיכולים להפוך את שירותי הקייטרינג שלכם לבוטיק. למשל: השאלה האם האוכל מוגש בצורה מוקפדת ויפה, האם הכול טרי והאם יש אפשרות ליהנות גם מעיצוב מקסים. כאשר שירותי הקייטרינג כוללים גם הקפדה על סכו"ם מיוחד ועיצוב, התוצאה נראית עוד יותר מרשימה וזה משפיע על ההנאה של האורחים. חשוב שתבינו, זה לא באיזה סגנון אתם רוצים את האוכל שלכם באירוע, כי בכל מקרה, כאשר מקפידים על אוכל ברמה גבוהה, כולם יוצאים מרוצים. כמובן שלכל זה כדאי גם להוסיף אלכוהול טעים, כי אין כמו ארוחה שאוכלים צד כוס יין טובה. לכל אלה, ולעוד הרבה פרטים אחרים, חברת הקייטרינג תוכל לדאוג עבורכם, כך ששווה לקחת בחשבון את האפשרות הזאת ולהשקיע בעניין. 

 

שימו לב למחירים שגובות חברות קייטרינג שונות 

אתם חולמים על קייטרינג לאירועים קטנים? רוצים להקפיד על כל הפרטים ולגרום לכך שהאורחים באמת ייצאו מרוצים? אם כך, אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק, בין היתר, את המחיר. זה נכון שהרבה פעמים קייטרינג לאירוע קטן בבית יעלה יותר, אך מצד שני, רצוי להבין מראש כמה תשלמו ומה בדיוק נכלל במחיר.

למאמרים נוספים: