מה צריך לקנות לילד שרוצה לנגן גיטרה?

גיטרות אקוסטיות

המאמר באדיבות אבי גיל

אם אתם הורים אתם חייבים להבין כי יש לכם השפעה אדירה על הילד שלכם. אם אתם רוצים שהילד שלכם יגדל להיות מבוגר עם אורך חיים בריא ועם חיים מאושרים אתם חייבים לחנך אותו כבר מגיל קטן להתנהג בהתאם. עליכם להבין כי חינוך זה לא רק להגיד לילד מה מותר לו לעשות ומה אסור לו לעשות אלא זה גם הצורך לפתח אצל הילד יצרתיות ולתת לו להביא את העצמי שלו החוצה. על רקע זה יש לציין כי גיטרה היא אולי הכלי הטוב ביותר בכדי שהילד יפתח את היצרתיות שלו ואת זאת כדאי לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים גם לציין כי אם אתם נותנים לילד גיטרה אתם לא צריכים לקנות עוד ציוד רב ומה שאתם צריכים אולי זה רק טיונר ומפרט. מה שבטוח הוא שאתם תתנו לילד שלכם כלי נגינה אשר ילווה אותו במשך שנים ארוכות וזה שווה המון.

האם כדאי לתת לילד לבחור את הגיטרה?

אחת השאלות החשובות ביותר בעניין חינוך ילדים היא איך אנחנו מאזנים בין פיתוח העצמאות של הילד ובין העובדה כי אנחנו צריכים להבטיח כי הילד יהיה בריא וחזק. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה האם הילד בוחר את הגיטרה או שמא אנחנו. קודם כל חשוב לציין כי אין כאן תשובה אחת ויחידה שהיא נכונה וכל משפחה צריכה לקבל את ההחלטה שלה בנושא זה על פי הגיל של הילד, על פי האופי שלו ועל פי החינוך שהיא מאמינה בו כאשר פעמים רבות אפשר למצוא פשרה ולתת לילד לבחור את הגיטרה אך מתוך שלושה דגמים שאנו נחליט עליהם.

מדוע כל כך כדאי לקנות גיטרה באינטרנט?

מה שבטוח הוא שאם אתם קונים גיטרה לילד שלכם אתם חייבים להבטיח כי היא תהיה גם איכותית וגם לא יקרה מדי. על כן הדרך הטובה ביותר לקנות היום גיטרה היא ללא ספק דרך האינטרנט וזאת מכיוון שהאינטרנט מאפשר לנו גם להשוות גיטרות ואת סוגן, ישנן גיטרות אקוסטיות וקלאסיות וגם להשוות מחירים וזהו יתרון עצום.

למאמרים נוספים: