גרביים לבנים Out גרביים מעוצבים In

גרביים מעוצבים

בעבר נשים נהגו לגרוב גרביים בצבע לבן, זה התחיל בבית הספר, המשיך בצבא על פי הדרישה הצבאית וכך המשיך גם באזרחות.

גרביים בשלל גוונים 

הכניסה של גרביים מיוחדים בשלל הדפסים לחנויות הייתה איטית. פה ושם ראו גרביים מעניינים עם דוגמה ייחודית  או שילוב של כמה גוונים. עם הזמן זה הפך להיות כבר טרנד והקהל רוכש כעת גרביים במגוון עצום של הדפסים וזונח את כל הגרביים הלבנים שקיימים במגירת הגרביים בארון הבגדים.

הטרנד הזה תפס כיוון שנמאס לגרוב שוב ושוב את הגרביים הלבנים, הרצון הוא לשינוי וליצירת מראה שובב ויוצא דופן. הגרביים סיפקו בדיוק את הרצון הזה ליצור נראות שונה שלפעמים רואים חלק גדול ממנה אם מדובר בגרבי ברך, או חלק קטן ממנה, אם מדובר בקרסוליות.

דגמים מסקרנים ומרתקים של גרביים

הגל החדש של הגרביים הצבעוניים הופיע באתר האינטרנט ואין אחד שלא הזמין כמה וכמה דגמים לאחר שנחשף לדוגמאות המרהיבות. עם הזמן הלקוחות נכנסו שוב ושוב לאתר והלהבו מכל דגם חדש שעוצב עבור הילדים, או עבור המבוגרים.

מגיעים לעבודה ונשים רבות מציגות בגאווה את הגרביים שהחליטו ללבוש הבוקר לקול צחוקם ושמחתן של החברות שגם הן זנחו מזמן את הגרביים הלבנים ועברו לטרנד הצבעוני שסחף גם אותן ליצור שינוי. המעבר הצבעוני הזה שיפר לרבים את מצב הרוח בכל בוקר ולאורך היום. 

הילדים שמחו שגם הם עברו להדפסים הכוללים דמויות שאהובות עליהם מסרטי הטלוויזיה ומהסדרות, גרביים עם הדפסים של כדורגל, כדורסל, חיות שאהובות עליהם או מוצרי מזון שהם אוהבים או לא כל כך אוהבים לאכול. 

כך אפשר להפסיק לגרוב את הגרביים הלבנים ולהיצמד לאופנה העכשווית של גרביים מעוצבים מאתר פוזמק בצבעים ססגוניים מפתיעים.

למאמרים נוספים: