נשארים בבית: רעיונות למשחקי חצר לילדים

לרכוש טרמפולינה אונליין

נשארים בבית: רעיונות למשחקי חצר לילדים

כבר כמעט שנה שנגיף קורונה משפיע על חיינו ומשנה אותם באופן ניכר. כמעט שנה שהילדים לא הולכים למסגרות באופן סדיר, ושוהים בבית ימים ארוכים. נכון, לא קל למצוא רעיונות לתעסוקה עבורם או פעילויות מגוונות, אבל טוב לדעת שזה אפשרי.

נוסף לעבודות היצירה, משחקי הקופסה, הפאזלים והפעילויות השונות, יש לא מעט משחקי חצר שעשויים להיות נהדרים עבור ילדים וגם להועיל להם בריאותית, ולו כי יוכלו לבצע פעילות גופנית במהלך המשחק. סקרנים? ריכזנו בעבורכם את כל המידע הנחוץ בנושא.

טרמפולינה

אם יש לכם חצר ביתית, וודאי ביליתם בה לא מעט בזמן הסגר. אבל כיצד ניתן לשדרג את השהות בחצר? ובכן, ניתן לרכוש טרמפולינה אונליין ולהציב אותה בחצר. הטרמפולינה עשויה להיות נהדרת להפגת השעמום, והיא מעולה לפעילות גופנית גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים (וזו בהחלט פעילות חיונית בימי הקורונה). כמו כן, קפיצה בטרמפולינה מסייעת לשפר את סיבולת לב הריאה, וכמובן תסייע לכם ולילדים לשמור על משקל תקין.

כדורסל וסל או כדורגל ושער

אם אתם מחפשים משחקי חצר שלא תופסים הרבה מקום, תוכלו לרכוש סל וכדורסל או שער וכדורגל, כך הילדים יוכלו לשחק במשחקי כדור בחצר וליהנות מפעילות ספורטיבית ותחרותית. חשוב לציין שיש מגוון רחב של סלים, כך שתוכלו לרכוש סל מקצועי או לחלופין סל שמיועד לילדים. כך או כך, זו פעילות מהנה שמועילה לבריאות.

יצירתיים? בנו מסלול נינג'ה

תוכנית הטלוויזיה "נינג'ה ישראל" היא אחת התוכניות הפופולאריות ביותר בארץ, וזה לא מפתיע שילדים רבים רוצים לחוות את החוויה. תוכלו לסייע לכם ולבנות בעצמם מסלול נינג'ה שמורכב מדברים שיש בבית לצד מתקני ספורט מדליקים ומיוחדים.

אופציה נוספת היא לארגן יום ספורט בחצר, ולהכין תחנות ספורטיביות כמו קפיצה למרחק, קפיצה לגובה, משחקי כדור, ריצה בסלול ייעודי, קליעה למטרה וקפיצה בחבל.

משחקי חצר עשויים להיות פעילות אידיאלית לילדים בכל גיל, החל מפעוטות ועד לבני נוער, כשניתן להתאים את המשחקים לגילאי הילדים. את המשחקים תוכלו לרכוש ברחבי הרשת ולבחור באופציה של שילוח עד לפתח הבית. אז, מה הם משחקי החצר המועדפים עליכם?

למאמרים נוספים: