אירועים שונים ואילו סוגי תכשיטים תוכלי להתאים להם

עגילים עם יהלום

תענדי רק מה שאת אוהבת

הדבר הראשון והחשוב ביותר שתעשי עבור עצמם בבואך לבחור תכשיטים לאירוע או יציאה – הוא לענוד שרשראות וצמידים וטבעות שאת אוהבת את הסגנון שלהם, תכשיטים אשר מזכירים לך רגעים מאושרים וגורמים לך להרגשה של נוחות וביטחון עצמי.

בין אם את אוהבת תכשיטים בולטים וייחודיים, או עדינים ובלתי מורגשים, או אוהבת להפתיע מידי פעם בתכשיט שמושך את כל העיניים ועוקבת אחרי כל הטרנדים החמים – אל תתני לאופנות מתחלפות או דעת הקהל להכתיב לך מה לענוד גם על חשבון תחושת חוסר נוחות ואי נעימות.  

איך להתאים תכשיט לסגנון הלבוש שלך באירוע

הבגד עושה את האדם ואיתו גם תכשיטים – שילוב נכון של שני אלו יגרום ללוק שלך להמריא ולחטוף את כל המחמאות ואילו אי דיוק בהתאמה יכול לגרום לך מראה מרושל ולא ברור. בשביל לבחור את התכשיט המתאים ללבוש שלך תצטרכי לבדוק מספר דברים:

  • צבע הבגדים שלך – ניתן ליצור קונטרה לצבע הבד על ידי ענידת תכשיטים בהיר על בגדים כהים. רקע כהה לתכשיט בהיר יוצר הבלטה ומראה זוהר ובוהק יותר של השרשרת והצמיד שתענדי באירוע.
  • אורך השרשרת – חלק עליון ללא מחשוף אפשר לשדרג על ידי שרשרת ארוכה עד קו החזה בעוד וישנו מחשוף, יש להעדיף שרשראות זהב קצרות.
  • אורך העגילים – בלבד התאמת עגילים לשרשרת ושאר התכשיטים מבחינת סגנון וצבע, חשוב להתאים את אורכם בהתאם לנתונייך הטבעיים. לבעלות מבנה פנים עגול יתאימו עגילים ארוכים אשר יצרו זוית מוארכת לפנים בעוד לבעלות מבנה פנים ארוך עדיף להימנע מעגילים אורכים אשר יאריכו את הפנים יתר על המידה ולהשתמש בעגילים עם יהלום צמודים או חישוקים קטנים. 

באיזה אירוע מדובר ובאיזו שעה של היום?

אירוע ערב – לאירוע ערב ניתן לענוד תכשיטים יוקרתיים ונוצצים, גדולים ובולטים. אווירת האפלה ואורות יבליטו את התכשיט ויגרום לכן לנצנץ באור הזרקורים. 

אירוע בצהריים – בין אם מדובר בארוחה משפחתית עם המשפחה במסעדה או חנות שישי בצהריים על חוף הים, לאירועים באור יום מומלץ לענוד תכשיטים יותר "פשוטים" (כמו שלא תלכי עם שמלת נשף למסעדה)

למאמרים נוספים: