בורג' בנימינה מציג: מתחם פסטורלי לאירועים בטבע

גני אירועים בטבע בבנימינה

מתחם האירועים בורג' בנימינה הממוקם בשטח בו פעל החאן הגדול בראשית המאה ה-20, מאפשר גם לכם ליהנות מהשילוב האידיאלי בין מתחם אירוח מודרני הפועל בחלקו תחת כיפת השמיים לבין תפאורה פסטורלית המשלבת בתוכה מרחבים ירוקים לצד שרידיו של אחד מהאתרים ההיסטוריים של האזור.

בורג'  בנימינה – מקום קסום לכל סוגי האירועים בטבע

במתחם בורג' בנימינה ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה אישית מלאה לאופי וסוג האירוע. פתרונות האירוח העומדים לרשותכם במתחם בורג' בנימינה מותאמים גם לאירועי בוקר/צהריים אקסקלוסיביים וגם לאירועי ערב קסומים, כאשר צוותי הניהול, האירוח וההפקה של המתחם ילוו אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע.

בין יתר פתרונות האירוח וההפקה העומדים לרשותכם במתחם תוכלו למצוא:

  • עיצוב וסידור קונספטואלי של אזורי קבלת הפנים וטקסי החופה
  • עיצוב וסידור שולחנות קונספטואלי
  • פתרונות הגברה ותאורה בהתאמה אישית מלאה לאופי וסוג האירוע
  • פתרונות הגשה מסוגננים: בופה או הגשה לשולחנות באמצעות צוות מלצרים אדיב ומנוסה
  • חוויה קולינארית בניהול קייטרינג בראף הפועל בשיתוף פעולה הדוק עם המתחם – תפריטי האירוח של קייטרינג בראף מבוססים על חומרי הגלם האיכותיים ביותר ועל התוצרת החקלאית של יישובי הסביבה

ועוד מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה אותם ניתן להתאים באופן פרטני לכל סוגי האירועים.

גני אירועים בטבע בבנימינה

חשוב שתדעו: מתחם בורג' בנימינה ממוקם בראש רשימת גני אירועים בטבע בבנימינה ומאז שנת הקמתו במהלך שנות ה-90 של המאה החולפת הוא נחשב לאחד ממתחמי האירוח האקסקלוסיביים ביותר בישראל.

בורג' בנימינה – המקום הטבעי לאירוע הבא שלכם

מתחם בורג' בנימינה ממוקם בסמוך למטע אבוקדו, כאשר שרידיו ההיסטוריים של החאן הגדול הם למעשה גן טרסות אבן מרהיב ביופיו שבשטחו יתקיים האירוע הבא שלכם. האווירה הפסטורלית של המתחם בשילוב פתרונות האירוח וההפקה המוצעים לכם במקום מבטיח גם לכם חוויית אירוח מרגשת ואירוע בלתי נשכח. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם נציגי המתחם ובואו לסיור מרגש במקום.

למאמרים נוספים: