הסרת שיער – איך זה עובד

הסרת שיער

אנשים רבים מתעניינים היום בכל התחום של הסרת שיער לצמיתות. מדובר על תחום שרק הולך ומתפתח, אשר מאפשר לאלפי אנשים את היכולת ליהנות מגוף חלק ואסתטי. אומנם נכון כי כל אחד יכול לגלח או להשתמש בשעווה על מנת להיפטר מהשיער המיותר, אך באמצעות שימוש בטכנולוגיית לייזר, ניתן להגיע לתוצאות מהירות ויעילות יותר. לאחר מספר טיפולים בודדים, כמות השיער קטנה בצורה משמעותית, השערות עצמן יהיו עדינות יותר וקצב הצמיחה יהיה איטי יותר. לאחר מספר טיפולים נוספים, ניתן יהיה לראות כי 80% מהשיער נעלם לחלוטין, דבר שמהווה יתרון עצום עבור כל מי שסובל משיער גוף מיותר. הדבר יכול לא רק לחסוך לכם לא מעט זמן וכסף, אלא גם לשפר את הביטחון העצמי ואת תחושת הערך העצמי.

כל מה שחייבים לדעת לגבי הסרת שיער בלייזר

אנשים רבים מתעניינים בטיפולי לייזר לצורך הסרת שיער לצמיתות, אך רבים כלל אינם מבינים את צורת הפעולה של המכשיר. למעשה, חשוב להבין כי היום ניתן למצוא בשוק מכשירי לייזר רבים ומגוונים, לכן חשוב לוודא שבחרתם לערוך את הטיפולים שלכם בקליניקה שמשתמשת במכשיר החדשני והמשוכלל ביותר. מכשיר מסוג זה מאפשר להתאים את אורך הגל שלו לסוג ולגוון העור, דבר שמבטיח תוצאות איכותיות יותר ומונע את הסיכון לכוויות. למעשה, קרן הלייזר חודרת לתוך שכבת הדרמיס של העור ונקלטת בתוך תאי המלנין המצויים בזקיק השערה. קרן הלייזר מחממת את האזור לטמפרטורה גבוהה, דבר שגורם להשמדה וייבוש של נימי הדם, אשר מזינים את זקיקי השערה. בצורה כזו, נפגעת היכולת של הגוף לייצר שערות נוספות באותו המקום. כמובן שבפולס בודד שנפלט מתוך מכשיר הלייזר, ניתן להשמיד את רוב הזקיקים שנמצאים בתוך אזור הטיפול. בצורה כזו, ניתן לטפל בשטחי גוף נרחבים תוך זמן קצר בלבד. לאחר הטיפול, אמורות לגדול באזור שערות דקיקות ועדינות יותר, אשר נתלשות מעצמן לאחר מספר שבועות. הזקיקים שנפגעו יכולים להתאושש, לכן יש צורך בטיפולים נוספים.

לסיכום, הסרת שיער בלייזר נחשבת היום לשיטה המוצלחת והיעילה ביותר בשוק. כל מי שמעוניין ליהנות מגוף חלק במינימום טיפולים, חייב להתנסות בשיטה.

לעוד מידע, לחצו כאן

למאמרים נוספים: