להתהלך בסטייל בחופשת הלידה שלך – טושקידס תיקי עגלה מעוצבים

תיקים לעגלה

חופשת לידה זהו זמן מקסים אשר בו יכולה האם להתמסר לתינוקה הרך, ללמוד להכיר אותו טוב יותר ולהעניק לו את הטיפול הכי חם, הכי אימהי והכי קרוב אליו הוא זקוק. כי אין כמו הטיפול האימהי הקרוב בגיל הקריטי הזה אשר בו התינוק עדיין קטנטן ממש.

בל נשכח כי התקופה שלאחר הלידה נועדה גם למען האם שזה עתה סיימה מסע ארוך בן תשעה חודשים, מסע שהוא לא קל ולא פשוט. המסע הסתיים לו בלידה שאף היא ראויה לפרק בפני עצמו. רק מי שחוותה לידה יודעת כמה כוח זה שואב וכמה האישה חלושה אחריה.

אז מה עושים בחופשת הלידה?

עבור נשים רבות, חופשת לידה מפנקת היא טיול נעים ונינוח עם התינוק, יציאה לקניות והתאווררות דווקא מחוץ לבית. צריך לדעת לכבד גם את זה ולאפשר לאישה לצאת ולטייל.

אך חשוב לדעת כי ללא ציוד מתאים, האישה לא כל כך תיהנה מהטיול עם התינוק.

גם כי לא יהיה לה נוח לצאת איתו כך וגם כי היא תרגיש מעט עלובה עם תינוק שאינו מאובזר במוצרים של Toosh Kids ואין לא תא כל מה שהוא צריך.

תיקי עגלה מעוצבים טיול שיהפוך לחוויה

אין ספק כי העגלה אשר בו מובילים את הנסיך, מאוד קובעת את מידת ההנאה והעונג שבטיול. המוצג הנבחר הצועד לפני האם מעניק לה תחושה טובה ונעימה וכמובן שגם הבייבי הנה מכל מה שעגלה טובה תורמת לו.

אך בל נשכח כי גם התיק של העגלה אמור להיות ולהיראות טוב. התיק משלים את העגלה ומסייע לאם לטפל בתינוק גם כאשר הם שוהים מחוץ לבית. מדובר בדבר שהוא מאוד משמעותי ושווה בהחלט להשקיע בתיקים לעגלה ממותגים.

למאמרים נוספים: