נמאס לכם שכל הנעלים זרוקות בבית? 3 פתרונות מגניבים.

זה כיף שיש זוג נעליים לכל מטרה. נעליים להליכה, נעליים לפעילות ספורטיבית ספציפית כמו כדורגל, נעליים לבית, מגפיים לחורף, סנדלים לימי הקיץ החמים ועוד ועוד סוגים של נעליים שאנחנו מנסים לדייק את השימוש שלהם למשהו שיתאים באופן הכי יעיל. אבל, היכן בדיוק ניתן להניח את כל זוגות הנעליים שנרכשו, בייחוד כשיש נעליים לכל נפש במשפחה? הנה כמה פתרונות נפלאים, ויש עוד לא מעט אחרים.

פשוט קונים ארון נעליים

בכל בית שבו יש כמה נפשות ישנה נטייה לכל זוגות הנעליים להתפזר כשאין מיקום נוח עבור הנחה של נעליים שבהם יש שימוש תדיר, עם ארון בגדים שבו אין מגירות עבור הנחה של הנעליים וכאן הדרך לטפל בבעיה הזו אפשרית על ידי רכישה של ארון אשר מיועד בראש ובראשונה עבור כל אותם זוגות הנעליים הקיימים בבית. ישנם ארונות שיכולים להכיל אפילו 30 זוגות, וכדאי להשקיע את הזמן בבחירה והתקנה של ארון שיענה בצורה הכי טובה אל הצרכים של כל המשפחה. לכל היותר מבצעים רכישה של כמה ארונות שמוצבים בכמה מקומות.

ספסל דו שימושי

כל בית יכול להיות הרבה יותר יעיל ברגע בו יש גם ספסל נוח שעליו יכולים לשבת. הספסל יכול להיות כזה שנועד עבור חליצה ונעילה של הנעליים בתחילת ו/או בסופו של כל יום, ומה יכול  להיות יותר נפלא מאשר לשבת על ספסל נעים למראה ולמגע, שבו יכולים להניח נעליים בצורה נוחה ונסתרת מכל עין עד אשר עולה הוצרך לבצע בהם שימוש מחדש.

מעמדי נעליים זולים ויעילים

יש נעליים שבהם מבצעים שימוש בכל יום, כמו נעלי בית, ואותם לא ממש ממקמים בארון הנעליים מכיוון שכל הזמן הן בשימוש ובתנועה ברחבי כל הבית. מה עושים? מבצעים רכישה של מעמד נעליים שהוא למעשה פתוח, ולא סגור. במעמד הזה יכולים להניח כל מיני דברים נוספים וזה כבר תלוי בסוג הדגם שאותו רוכשים. הדגמים הללו לא עולים הרבה כסף, והם כאלה שעליהם ניתן להניח את נעלי הבית או הנעליים שאותם רוצים להסיר כשאל הבית נכנסים.

למאמרים נוספים: