רעיונות למתנות לחג הפסח לילדי גן

מתנות מקוריות

המאמר באדיבות אהבה קטנה

אין כמו מתנות לחג הפסח לילדי גן, כדי להעביר בצורה הטובה ביותר את אווירת החג. מדובר על הזדמנות מעולה לאחל "חג שמח" הן לילדים והן למשפחות שלהם, דבר שללא ספק יעלה חיוך ותחושות נעימות בכל בית ובית. כמובן שלא חייבים להשקיע במתנות יקרות מידי, היות ואפילו מתנה סמלית תגרום לתחושה חיובית אצל הילד. בדיוק כמו שברוב מקומות העבודה מקובל לחלק מתנות לפסח, כך הדבר גם בגני הילדים. הרי מי לא היה שמח לחזור הביתה עם שי נחמד לכבוד החג? מדובר על מסורת ארוכת שנים, שמאפשרת לכל ילד לחוש את אווירת החג, ליהנות ממתנה מעניינת ומשמחת ולחזור לביתו לחופשת החג כשהוא כבר מלא בשמחה ובהתרגשות.

רעיונות מפתיעים למתנות לחג הפסח לילדי גן

כאשר מעניקים מתנה לפסח לאדם מבוגר, נוטים להעניק מתנה שימושית לבית. בדרך כלל מדובר על סט מצעים חדש, סט מגבות, סירים ומחבתות למטבח וכדומה. כאשר מדובר על מתנה לילד, יש צורך לשלב אלמנטים של חג הפסח בשילוב עם מתנה שכל ילד ישמח לקבל. הרי אין טעם להביא לילד מוצרים לבית, היות ומוצרים אלו אינם מעניינים אותם. החוכמה היא למצוא משהו שיגרום לילד להתרגש מבוא החג. אחד הרעיונות הטובים ביותר, הוא להעניק במתנה משחקים ברוח החג. ניתן למשל לקנות לכל ילדי הגן חפיסת קלפים למשחקי רביעיות או משחקי זיכרון המשלבים תמונות שקשורות לחג. ניתן להזמין קלפים שמשלבים ציורי מצות, ציורי פירמידות ועוד, דבר שיקרב את הילד לרוח החג, ועם זאת יאפשר לו ליהנות ממתנה כיפית ומשמחת. ניתן לשלב גם סט מדבקות המכילות את הכיתוב – "חמץ" ו – "כשר לפסח", דבר שיאפשר לילד להדביק את המדבקות על פריטים שונים בבית. ישנם גנים שמשתדלים להעניק מתנה לכל המשפחה ולא רק לילד עצמו, במקרה כזה ניתן להזמין מגבות ידיים בעלות כיתוב מיוחד לפסח, ציפיות לכריות בעלות כיתוב משעשע ברוח החג ועוד.

לסיכום, ניתן למצוא היום לא מעט רעיונות שונים ומיוחדים למתנות לחג הפסח לילדי גן. למעשה, ניתן להפוך כל משחק וכל מוצר לבית למתנת פסח מושקעת ומיוחדת, בתנאי שמשתמשים במעט יצירתיות.

למאמרים נוספים: