10 טיפים איך לרגש את הגבר שלך

לרגש את הגבר שלך

נשים רבות נוהגות לשתף את בן זוגן על כל היום שעבר עליהן. גברים לא נוהגים לספר ולשתף, במיוחד אם עבר עליהם לא כל כך טוב. אם בכל זאת את מרגישה שהגבר שלך זקוק לזריקת מרץ או עידוד, קבלי 10 טיפים רומנטיים ומרגשים שאיתם תוכלי להפוך את היום שלו לקצת יותר טוב. זכרי, אל תבזבזי את כל הטיפים ביום אחד!

  1. קחי אותו לסדנה זוגית עם סקסולוגית. סקסולוגים אלו אנשי מקצוע שמבינים מהי מיניות וכיצד כל אדם צריך להתחבר אליה. כדי לתבל מעט את היחסים בינכם, וגם להבין לעומק את הרצונות והעדפות של כל אחד מבני זוג, קחי אותו באחד מן הימים לסדנה זוגית ורומנטית עם סקסולוגית שתעזור לכם לגלות את התשוקה שלא הכרתם שקיימת אחד אצל השני.
  2. כתבי לו מכתב אהבה מרגש. אין כמו מכתב אהבה מיוחד ומרגש כדי לעלות לבן זוגך חיוך על הפנים ולעשות לו חם בלב. זוהי דרך נהדרת להזכיר לו שאת תמיד שם בשבילו ולצידו לכל החיים.
  3. רכשי לו את השעון שהוא תמיד חלם עליו. כל גבר חולם על שעון או תכשיט מיוחד ויוקרתי שהוא אף פעם לא יקנה לעצמו, לכן פנקי אותו עם השעון שאת יודעת שהוא חולם עליו כבר הרבה מאוד זמן.
  4. הציעי לו לצפות במשחק כדורגל ביחד באחד מערבי משחקי הכדורגל, במקום שהוא יצטרך לשבת ולראות אתך את התכנית ריאליטי שאת כל כך אוהבת.
  5. הפתיעי אותו עם ארוחה רומנטית במסעדת שף. דברי אל ליבו דרך הבטן שלו. צאו להתפנק באחת ממסעדות השף היוקרתיות שתמיד חלמתם לאכול מהאוכל היוקרתי והמפונפן המוגש שם.
  6. לבשי סט הלבשה תחתונה סקסי במיוחד לאחר המקלחת צאי אליו עם סט שרכשת במיוחד בשבילו. זה יעודד את מצב רוחו באורח פלא!
  7. שרייני לכם חופשה רומנטית בצימר מבודד. אין כמו לקחת פסק זמן לרגע מהחיים והשגרה. הפתיעי אותו עם לילה רומנטי ומפנק בצימר מבודד שיהיה רק שלכם ללילה אחד.
  8. שלחי לו הודעות סקסיות באמצע יום העבודה. זוהי דרך נהדרת להוציא את הגבר שלך מלחצי העבודה היא פשוט לסמס לו הודעות מפתות וסקסיות באמצע פגישת עבודה משעממת במיוחד.
  9. בשלי לו ארוחת ערב רומנטית לאחר יום עבודה מתיש שאת הכנת בעצמך. גם אם אינך יודעת לבשל, פשוט הזמיני טייק אווי מאחת המסעדות ופשוט זרקי את הראיות לפח. בסופו של דבר התוצאה היא החשובה.
  10. הפתיעי אותו עם משחק תפקידים בחדר המיטות. מומלץ לרכוש הלבשה תחתונה כמו חוטיני at4u, אביזרים ותחפושות רומנטיות וסקסיות לשניכם, שיכניסו אתכם למשחק התפקידים הרומנטי.

למאמרים נוספים: