בושם מתנה לאישה: כך תבחרו נכון!

יש סיבות רבות לבחירת בושם לאישה: ימי הולדת, יום נישואין, או סתם כך כי נחמד מעת לעת לפנק את האישה בבושם מיוחד שתהנה וגם הגבר נהנה מניחוח הבושם אשר האישה מתבשמת בו הן בבית והן בבילוי משותף כאשר הולכים לאירוע מיוחד. לא תמיד קל לבחור בושם לאישה, לעיתים הרושם הראשון בהיכנסה לאירוע תלוי בניחוח אשר היא תביא איתה, כיוון שובל הריח ילווה אותה.

הבחירה הנכונה 

לפני שבוחרים עלינו להחליט איזה סוג בושם אנו מעוניינים לרכוש  ומה הריכוז שאנו מעוניינים שירכיב את הבושם. אפשר לחלק את הבשמים לשני סוגים עיקריים: או דה טואלט-בעל ריכוז של 8%-15%תמצית הבושם מדוללת באלכוהול. או דה פרפום – בעל ריכוז של 20% תמצית בושם ומעלה. 

מידת ריכוז הבושם משנה את ניחוחו של הבושם ככל שהריכוז הוא גבוה, כך הוא מותיר את ניחוח הבושם על הגוף זמן ממושך יותר ולכן מחירו יהיה גבוה יותר. ( לצפייה במגוון בשמי יוקרה לחצו על הלינק) 

זו הסיבה שרבים מעדיפים סוג זה לבילוי באירועים. גם או דה טואלט מתאים לשימוש יום יומי והוא זול מבושם יותר או דה פרפום. 

מתנה לאישה היקרה 

האופציה הנוחה ביותר היא ללכת עם האישה לקנות בושם וכך היא מרססת על גופה את האופציות השונות, במקום של הדופק, במרפק של כף היד אשר שם הוא מתפשט או לחלופין על מקל ייעודי ממתינה כמה דקות, עד שאפשר להריח את עיקר ניחוחו של כל אחד מהבשמים המוצעים לה

חשוב מאד שבושם זה יבטא את אישיותה של האישה, כדי שהיא תיהנה מהריח שהיא מפיצה לכל עבר כשהיא בעבודה, בבילוי או בכל מקום אחר כיוון שהוא תואם את האישיות שלה ואת המסרים שהיא משדרת.

 

למאמרים נוספים: