ברית מילה – אירוע משעמם או אטרקציה מיוחדת

אטרקציות לאירועים

אירוע ברית מילה הוא אירוע שקצת מרגיש שחסרים בו דברים מעניינים לאורחים, אבל יש לא מעט דברים שאתם יכולים להוסיף לברית שאתם חוגגים.

בשביל שכל זה יקרה הכנו לכם רשימה של 4 הדברים שיהפכו את הברית שלכם מעוד "אירוע משעמם" שהאורחים באים רק בשביל לאכול ארוחת צוהריים, לאירוע שבאמת האורחים שלכם נהנים להיות בו.

ארבעת הדברים שמשנים אירועים

אטרקציות מיוחדות

יש לא מעט סוגים של אטרקציות לאירועים זה יכול להיות אטרקציות שונות כמו הופעה קצרה של אומן אורח לפני טקס הברית, או לאחר הטקס.

אפשר להוסיף גם אטרקציות נוספות, כמו למשל עמדת ציור, פשוט מאוד מדפיסים כמה דפי צביעה, רוכשים כמה חבילות של טושים בעשרות שקלים בודדים, מבקשים מהאולם להקצות מקום ליצור הקמת העמדה ויש לכם אטרקציה מדהימה של דפי צביעה לאורחים לילדים שיגיעו עם האורחים.

מוהל מיוחד

אחד הדברים הכי חשובים באירוע, הוא למצוא מוהל שגם ידע להנחות את הטקס, אחד שלא רק יעשה טקס רגיל עם ברכות ומשם ממשיך לביצוע המילה.

יש המון מוהלים שעורכים טקס ברית מילה בצורה מיוחדת, זה כולל גם שירים רבים לפני הטקס, קטעים מעט הומוריסטים כאלו שהופכים את הטקס קצת יותר מעניין.

זה לא אומר שצריכים להזמין סטנדאפיסט אלא פשוט מהול קצת שיש בו תוכן בטקס שהוא עורך.

עיצוב מיוחד לאירוע

אתם חוגגים ברית מילה, אפשר בהחלט להוסיף עוד כל מיני עיצובים מיוחדים, במקום העיצוב המסורתי שהאולם מספק לכם, שזה כמה עציצים ופמוטים, בעלות ממש נמוכה אתם יכולים לשלב עיצוב בלונים לברית שיהפוך את האירוע למיוחד יותר.

היתרון הוא, שמעבר לזה שהאירוע יהיה מעוצב בבלונים בצורה הרבה יותר מיוחדת, גם האורחים יכולים לקחת את הבלונים הביתה בתור מתנה לאחיינים או ילדים קטנים אם יש כאלו.

מגנטים לברית

אין ספק שאטרקציית מגנטים לאירועים מלווה אותנו כבר בכל אירוע, וכמובן היא גם הפכה להיות כזאת שהיא חובה בכל אירוע ברית.

אתם יכולים להוסיף לברית גם צילום מגנטים שבהחלט יגרום לאורחים שלכם גם להנות וגם להגיד להם תודה על השתתפותם באירוע.

למאמרים נוספים: