מצברים בנס ציונה והסביבה

איך להתגרש נכון

מה זה בכלל מצבר ומה תפקידו?

מצבר הינו חלק אשר מצוי בכל רכב. המצבר תפקידו העיקרי הוא להוליך חשמל אל החלקים השונים ברכב שחייבים את החשמך בכדי לעבוד בצורה תקינה. החלקים שמוליך להם המצבר חשמל הם פנסי הרכב הקדמיים, התוארה אשר נמצאת בתוך הרכב וכמובן על הנעת הרכב, ללא המצבר לא יהיה ניתן להניע את הרכב כלל.

מה יכול להרוס את המצבר?

ישנם מספר סיבות שעלולות להוביל לכך שהמצבר יצא מכלל שימוש. לדוגמא, כאשר אורות הרכב דולקים במשך שעות ארוכות מבלי שהרב מונע המצבר עלול לא לעבוד וזו היא הסיבה הנפוצה ביותר לכך שהמצבר יצא מכלל שימוש. גם מזג האויר החם אינו מועיל למצבר ואף יכול להוביל לכך שהמצבר לא יעבוד כמו שצריך בעקבות החום הכבד שתוקף את הארץ מידי קיץ.

מה עושים כאשר המצבר לא עובד?

כאשר המצבר לא עובד והרכב אינו מניע ניתן להניע את הרכב בעזרת כבלים, כאשר מחברים כבלים למצבר של שני רכבים ומניעים את הרכב והמבצר התקין מוליך חשמל אל המצבר התקול עד שלמצבר מגיע מספיק חשמל בכדי לחזור לעבוד. אך לא תמיד זה הפתרון ולעיתים גם שיטת הכבלים לא תסייע למצבר התקול לחזור לעבוד, מה עושים במקרה כזה?

לפנות למוסך מורשה.

קיימים לא מעט מוסכים מורשים אשר מספקים בצורה מידית מצבר חדש לרכב. יש לבדוק שהמוסך אכן מורשה ועומד בכל התקנים הרלוונטים.

גרים בנס ציונה והסביבה?באיזור מגורכם ישנן חברות אשר מגיעות עד לבית הלקוח שעשוי להיות חסר אונים עם מצבר חדש ותקין. מעבר לכך שהחברות מגיעות עד לביתכם את המצבר החדש החברות השונות יתקינו עבורכם ברכב כך שאתם יכולים להיות רגועים – תוכלו למצוא מצברים בנס ציונה והסביבה באתר שחר כהן מצברים.

למאמרים נוספים: