מעשנים: איך בוחרים מכונת גלגול באופן מושכל?

מכונת גלגול

מעשנים: איך בוחרים מכונת גלגול באופן מושכל?

נכון, עישון הוא אולי לא ההרגל הכי טוב שיכול להיות לאדם, אבל אם כבר עושים את זה, למה לא לעשות את זה בסטייל? בשנים האחרונות בשל התייקרות מחירי הסיגריות כתוצאה מהעלאת מסי רכישה ומכסי היבוא, נראה כי יותר ויותר ישראלים מעדיפים לעבור לסיגריות מגולגלות. מעבר לעובדה כי מדובר בחיסכון כספי משמעותי, שכן חבילת טבק מכילה כמות גדולה יותר משמעותית מזו הנמצא בחפיסת סיגריות מוכנות, יש רבים המעידים כי זה גורם להם לעשן הרבה פחות וכי חווית העישון הרבה יותר נעימה ופחות חונקת. יש כאלה שיודעים לגלגל באופן טבעי, אבל לא מעט שלא ממש ניחנו בכישרון ולמרבה המזל אפשר לרכוש כיום מכונת גלגול מקצועית. כל תבחרו את המכונה שלכם באופן מושכל.

נוחות

קודם כל חשוב לזכור כי כדאי תמיד שיהיה לכם נוח כשאתם מבצעים את פעולת הגלגול. מי שמעדיף לגלגל סיגריה עם מכונת גלגול, עושה זאת לרוב כי פעולת הגלגול הידני היא לא ממש נוחה וטבעית. לכן, חשוב לבחור קודם לכן במכונה שאתם מרגישים איתה בנוח ושלא מתאגרת אתכם. אתגרים זה נחמד, אבל כשאתם רוצים לעשן סיגריה זה לא הזמן אליהם. אם תוכלו מומלץ לנסות את מכונת הגלגול בטרם הרכישה.

אחסון

יש מכונות גלגול פשוטות המאפשרות את פעולת הגלגול נטו והן מספיקות למי שמעשן מעט ובעיקר בבית. עם זאת, מי שמעשן הרבה ומעשן גם מחוץ לבית, כך שיש צורך לקחת את האקססוריז השונים כמו פילטרים וניירות גלגול, יפיק תועלת רבה יותר ממכונת גלגול עם מקום אחסון מובנה לטבק ולשאר האביזרים.

עמידות

יש מכונות גלגול פשוטות יחסית מחומרים זולים שלא יחזיקו להרבה זמן. אם אתם נוהגים לבלות הרבה מחוץ לבית, מומלץ להשקיע דווקא במכונת גלגול עמידה הרבה יותר שלא תחליד בקלות ושתחזיק מעמד לשנים ארוכות.

לסיכום, זכרו כי מכונת הגלגול צריכה לשרת אתכם לזמן רב ובסיטואציות שונות. עדיף להשקיע פעם אחת במכונה איכותית ולא לרכוש כמה פעמים מכונות גלגול זולות שלא יחזיקו מעמד לזמן רב ויאלצו אתכם לבצע רכישות מיותרות נוספות.

למאמרים נוספים: