כמה זמן אורך בדר"כ טיפול זוגי?

טיפול זוגי

בחודשים האחרונים מערכת היחסים ביניכם הולכת ומתחממת, במובן הרע של המילה. בכל יום אתם מתווכחים אחד עם השנייה, עד לכדי מצב בו אף אחד מכם אינו מעוניין להישאר לבד יחד ולכן אתם מבלים שעות ארוכות בעבודה. נוסף להשפעות המשבר הזוגי בין שניכם, גם הילדים שלכם מושפעים ממערכת יחסים לקויה זו – ולכן עליכם לתקן אותה בהקדם האפשרי באמצעות קביעת טיפול זוגי.

טיפולים זוגיים נערכים בצורה אינטימית וחשאית בחדר הטיפולים של יועץ זוגי מוסמך, כאשר אותו יועץ מלווה, מדריך ומייעץ לכם כיצד להתגבר על הקשיים והאתגרים בזוגיות. כדי שתוכלו לדעת קצת יותר על תהליך טיפול זה, וגם תדעו כמה זמן אורך בדרך כלל טיפול זוגי – ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שכדאי לדעת על כך.

טיפול זוגי – למי הוא מיועד?

מטרתו של הטיפול הזוגי הוא לפתור קונפליקטים ומשברים משמעותיים שמתגלים בחיי הזוגיות, במיוחד כאלו המשפיעים על חיי היומיום של בני הזוג וכל בני המשפחה. לכן טיפול כזה ייעודי עבור זוגות נשואים, וגם כאלו שחיים יחד, שחווים קשיים זוגיים ומעוניינים למצוא את הדרך המתאימה ביותר לפתור אותם.

כיצד תדעו האם טיפול זוגי יוכל לעזור לזוגיות שלכם?

תהליך הטיפול הזוגי איננו קסם כמו טיפול אישי, כיוון שהצלחתו תלויה בשיתוף פעולה מלא של כל אחד מבני הזוג. לכן תדעו כי טיפול זוגי יתאים לכם רק במידה ושניכם מעוניינים לפתור את הבעיות הזוגיות, והחלטתם להגיע למפגשים בראש פתוח ויכולת הכלה.

כמה זמן נמשך טיפול זוגי?

טיפול זוגי מוצלח ופרקטי נמשך כמה חודשים, כיוון שבמהלך תקופה זו על כל אחד מבני הזוג לשתף ברגשות ומחשבות אישיות בכל פגישה, וליישם את הכלים והטכניקות שנלמדו במהלך סשן המפגשים הזוגיים. 

למאמרים נוספים: