קולבים לבגדים כי מיטה זה מיטה

קולבים לבגדים

מכירים את זה שאתם מסירים את הכביסה שכבר הספיקה להתייבש על החבל או במייבש הכביסה ואתם מחפשים את הפינה להניח שם את הכביסה המיועדת לקיפול, לתלייה או לאחסון במקום הנכון. כך גם עם מעילים שאנחנו מסירים מיד כשאנחנו נכנסים הביתה, לא תמיד יש לנו את הסבלנות להניח כל פריט במקומו. הרשו לנו לנחש כי גם אצלכם, המקום שסופג את הבלגן הזה של הכביסה הנקייה הזקוקה לטיפול כמו גם את המעילים, זוהי המיטה. שם אנחנו 'מחביאים' את הבלגן ושומרים כביכול על מראה מסודר של הסלון. אך כאשר אנחנו באים לישון, או אז מתחילה הבעיה. הכביסה אמורה לנדוד למקום אחר און לחילופין להתכדרר ולהתכווץ לפינת המיטה. בררו שזה לא משהו שעושה טוב עם הבגדים הנקיים.

קולבים, כמה פשוט!

על מנת להימנע מהסיטואציה הזו אשר קיימת בכל כך הרבה בתים בישראל, מומלץ להצטייד בכמות של קולבים. הודות לקולבים לבגדים ישנה  האפשרות לשלוט על סידור הבית כמו גם על שמירה על הבגדים מפני קימוטים מיותרים כמו גם מפני לכלוך שידבק בהם רק מעצם העובדה שהם לא נמצאים במקום מוגדר.

כאשר אנחנו מתרגלים את המעיל שאנחנו מסירים – תולים מיד על הקולב.

את החולצות שאנחנו מורידים מהחבל אנחנו תולים מיד על הקולב וכך גם עם השמלות, העליוניות וכל מה שיוצא מהכביסה או מהמייבש, הרי שבכך אנחנו פותרים מיידית את הבעיה של המהומה וחוסר הסדר עם הבגדים.

יש קולבים ויש קולבים 

גם כאשר מדובר במוצר כל כך פעוט כמו קולבים, חשוב לדעת כי יש קולבים ויש קולבים, כמו שיש שולחן למחשב ושולחן למחשב. יש קולבים מסוגים פשוטים שלא ממש שווים הרבה. אלו לא תמיד מצליחים 'לשאת בנטל' והם מתקמטים, נשברים ולא שומרים נכון על הבגד שנתלה עליהם. מנגד ישנם הקולבים החזקים, האיכותיים והעוצמתיים אשר אלו יעניקו מענה מושלם לאורך ימים ושנים.

הקולבים הללו הינם יציבים מאוד ועל כן הם ימנעו את התקמטות הבגדים התלויים עליהם. כמו כן הם יצליחו להחזיק היטב גם שכבות רבות של בגדים כמו מספר חולצות אלו על גבי אלו או מספר חצאיות או שמלות כאשר אלו יעניקו את המענה המושלם.

למאמרים נוספים: