רעיונות למוצרי פרסום כמתנה לעובדים לכבוד יום המשפחה

מוצרי פרסום לעובדים ליום המשפחה

לא פעם העובדים מקבלים כל מיני מתנות עבור הימים המיוחדים של השנה. יש כאלה שזוכים למתנה רק בימי חג כמו פסח וראש השנה, ויש מעבידים שאוהבים להדגיש את הימים הללו וגם ימים נוספים כדי לשמח את העובדים ולקחת חלק בכל מה שמתרחש במהלכה של שנה, כולל יום המשפחה.

מה כבר כדאי לרכוש בתור מתנה לחג לעובדים לכבוד יום המשפחה? הנה כמה רעיונות נהדרים אשר יקלעו למטרה וישמחו כל אחד מן העובדים על הפינוק הנוסף שהם מקבלים מהמשפחה שבה הקודקוד הוא הבוס.

שעון קיר תמונות

לכולם יש שעון קיר בבית, אבל שעון עבור יום המשפחה הוא כזה שבו נזכרים ביום המיוחד הזה ובאנשים אשר מרכיבים את הסוגים השונים של המשפחות. רכישה של שעון קיר שמגיע גם עם מקום להכנסה של תמונות בני המשפחה הופך את השעון הזה למשהו הרבה יותר גדול מבחינה רגשית, ובכל פעם בה מביטים כדי לראות מה השעה גם נזכרים במשפחה בצורה שמעלה חיוך גם אם ממש ממהרות הדקות. אם מחפשים אחר מתנה לעובדים עבור יום המשפחה באתר GSB מתנות, המתנה הזו תעמנה על כל הציפיות.

כוס טרמית

אין עובד שלא לוקח לנסיעה או אפילו למשרד כוס טרמית. כוס כזו יכולה לשמור על חום השתייה למשך של יותר מכמה דקות, וכך העובד יכול להתענג על כוס שתייה חמה ולא ללגום קפה קר אחרי שלא שם לב כי לכל הזמן שעבר מלגימה ללגימה תוך כדי ביצוע כל המשימות. כוס טרמית היא שי פרקטי ונהדר שכל עובד ישמח לקבל לכבוד יום המשפחה שלו.

עמדת טעינה משותפת

החיפוש אחר שקע פנוי עבור טעינה הפך להיות הדבר אשר מחלק את בני המשפחה לפי אותם המקומות. למה לחלק אם אפשר לחבר? רכישה של עמדת טעינה שבה יש כמה כניסות של USB  ובכך ליצור מקום אחד שבו רק זקוקים לשקע חשמלי אחד  לצד כמה וכמה עמדות נוחות שעליהן מניחים את הטאבלט וכמה טלפונים שכבר כמעט התרוקנו להם הבטריות. אכן איחוד משפחתי מתרחש בצורה הזאת.

למאמרים נוספים: