הליקס – כן או לא?

מתי מומלץ לבצע הקטנת חזה?

מי שביצע פירסינג באיברי גופו, בוודאי רוצה להביע את עצמו, לקשט את גופו, כמו גם להצטרף לקהילות של אנשים שאוהבים פירסינג ולוקחים את הנושא אל דרך חיים של ממש.

כיום, ישנם בארץ ובעולם מאות אנשים שאוהבים לנקב את גופם, לקעקע אותו ולהצהיר הצהרות שונות, כמו גם לבטא עצמם דרך תכשיטים. בעוד שבכך, חנויות התכשיטים מציעות עגילי פירסינג מסוגים שונים, כגון: הליקס, ספטום, נזם, טראגוס ועוד.

אבל מה צריך לדעת על עגילים מסוג הליקס?

עגילים אלה הם מעיין חישוק מנצנץ שעשוי בדרך כלל זהב או כסף. העגיל עצמו, מיועד למגוון חלקים בגוף, בעוד שצורתו עגולה והוא נסגר על ידי סוגר עגול שמוסיף המון חן לתכשיט.

בחנויות וברשתות, ניתן למצוא מגוון רחב של תכשיטים כאלה, בעוד שיש המכנים את ההליקס כ"נזם" שמתאים למגוון מקומות בגוף כמו: לנחיר, לאברי מין, לטבור, לאוזניים, לשפתיים ולשאר אברים.

כיצד עגיל הליקס נסגר?

כדי לשמור על מראה מעוצב ואסתטי של התכשיט, העגילים נמכרים בבודדים, הם עשויי זהב ונסגרים באמצעות סגירה בלי ציר, ועם סוגר גמיש אשר נסגר אל תוך הכדור אותו הזכרנו קודם.

בכך אפשר למצוא מגוון עגילים מסוג זה, כאשר מומלץ לבחור כאלה עשויי זהב טהור של 14 קראט לפחות או כסף טהור. זאת כדי למנוע דלקות או זיהום. כיום אפשר למצוא אינספור תמונות של עגילים מסוג זה באינטרנט, ובכך להתרשם ולבחור את התכשיט הנכון.

היכן אפשר לרכוש עגילי הליקס

בשל המודעות לכך שרבים מחפשים עגילים מסוג פירסינג, ישנן כיום אינספור חנויות תכשיטים לפירסינג או אתר תכשיטים, אשר מציעות מגוון רחב של עגילים המתאימים חלקים שונים בגוף.

כעת שהבנו מה משמעותו של עגיל כזה, עבור מי ולאיזה חלק בגוף הוא מתאים, כמו גם שעמדנו על איכותו – נוכל לומר "כן" לעגילי הליקס, בכך לרכוש אותם במחירים זולים ברשתות תכשיטים, בחנויות תכשיטים או ליין, ובשאר חנויות תכשיטים איכותיות וטובות!

למאמרים נוספים: