איך לבחור מקלחונים לאמבטיה?

חדר האמבטיה הוא אחד מהמקומות בבית בהם אנחנו מבלים על בסיס יום יומי כמעט.

לכן מן הראוי שנרצה שהחדר הזה ישמש אותנו על הצד הטוב ביותר, ולמען מטרה זו מומלץ להתקין מקלחון לאמבטיה.

איך לבחור מקלחונים לאמבטיה – מספר טיפים לבחירת המקלחון המושלם

  • בחירה לפי סגנון עיצובי – כאשר אתם צריכים לבחור מקלחון עבור חדר האמבטיה שלכם, קרוב לוודאי שאינכם רוצים פשוט מקלחון שיעשה את העבודה שלו וזהו. אתם רוצים מקלחון פינתי שבנוסף על כך שהוא יבצע את העבודה שלו נאמנה גם ייראה טוב! אתם רוצים שהוא ישתלב מבחינת המאפיינים העיצוביים שלו עם המראה הכללי המאפיין את חדר האמבטיה, ואתם רוצים גם שהצבעים של המקלחון יעלו בקנה אחד עם הצבעים של האמבטיה. לכן חשוב מאוד שכאשר אתם בוחרים מקלחון עבור חדר האמבטיה שלכם לא תתעלמו מהמאפיינים האלה, על מנת שיהיה לכם מקלחון גם יפה וגם שימושי
  • קלות הניקוי – בנוסף על כך שאתם רוצים מקלחון שיהיה יפה ושימושי, קרוב לוודאי שהייתם שמחים גם למצוא מקלחון שלא תצטרכו להשקיע בניקיון שלו יותר מדי שעות מהחיים שלכם. חדר האמבטיה מפיק כל מיני לכלוכים מסוגים שונים ומשונים, ומן הסתם שחלק מהם ימצאו את דרכם גם אל המקלחון שבחרתם להתקין בחדר האמבטיה שלכם. לכן, כאשר אתם ניגשים למלאכת הבחירה של מקלחון עבור חדר האמבטיה שלכם, חשוב שתבחרו במקלחון אשר לא יכלה יותר מדי ממשאבי הזמן והאנרגיה שלכם בכל פעם שתרצו לנקות אותו.
  • גודל המקלחון – אחד מן היתרונות הגדולים ביותר של התקנת מקלחון בחדר האמבטיה זה החיסכון בגודל, יחד עם זאת, אתם רוצים שהמקלחון לא יתפוס יותר מדי מהמרחב בחדר האמבטיה שלכם, ולכן חשוב שתבחרו מקלחון בגודל שיתאים לצרכים הייחודיים שלכם.

 

למאמרים נוספים: