איך להשתמש בקרם חומצה היאלורונית?

קרם חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית, ידועה ביכולתה לסייע בלחות עור. אבל אם אתם לא משתמשים בזה נכון, אתם עלולים להישאר עם עור יבש אפילו יותר מבעבר. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הוספת חומצה היאלורונית כמו פרופסי 2 לשגרת הטיפול היומיומית שלכם בעור.

איך להשתמש בקרם חומצה היאלורונית? 

חומצה היאלורונית, היא מולקולה גדולה המיוצרת באופן טבעי על ידי גוף האדם. כמעט מחצית מהחומצה ההיאלורונית בגוף מצויה בעור, ונראה שכל שימוש בתרופה זו, משבח את העור ומוסיף לו חן ויופי.

איפה אפשר למצוא חומצה היאלורונית בגוף? 

אז איפה אפשר למצוא את התרכיב הזה בגוף? ובכן, ניתן למצוא אותו גם בעצמות, סחוס, גידים, רצועות הגידים ובשפתיים.

ככל שבני האדם מתבגרים יותר, הרמות הטבעיות של חומצה ההיאלורונית שלהם, מתחילות להתדלדל. אז, אנשים פונים למוצרי טיפוח עור המכילים את החומצה לקבלת דחיפה נוספת.

מה זה עושה? 

חומצה היאלורונית משמשת כרית למפרקים, לעצבים ולעור שלנו. אבל תכשיר זה ידוע בעיקר בזכות היתרונות שלו הקשורים לעור.

במוצרי טיפוח לעור (בדקו קניית מוצרים של חוה זינגבוים), חומצה היאלורונית משמשת כחומר לחות – חומר המסייע לעור להחזיק במים יותר, ובכך לשפר את המראה שלו. בנוסף, הוא מסייע בהידרדרות שכבות העור החיצוניות ובכך משפר את מראה העור.

כמה זמן זה מחזיק בגוף? 

חומצה היאלורונית, אינה יכולה להחזיר בעור שלכם לצמיתות. המדע עדיין לא מצא מרכיב, מולקולה או מוצר אחד שיכולים להפוך או להאט את תהליך ההזדקנות. בנוסף לשיפור מראה העור ותחושתו, יש לחומצה ההיאלורונית מספר שימושים אחרים.

הוא מסייע בתהליך ריפוי הפצע ותיקון העור ויכול לשמש כנוגד חמצון להגנה על העור מפני מולקולות מזיקות הנקראות רדיקלים חופשיים הנמצאים בעורו של כל אדם.

 

למאמרים נוספים: