ציוד השקיה

ציוד קצירת המים משמש בחקלאות, בתעשייה ובבתים. ישנם שני סוגים של ציוד השקיה: השקיה בטפטוף והשקיה ממטרה. בהשקיה בטפטוף מרססים את המים על אדמה או על חפץ שהושרה בעבר במים. בהשקיית ספרינקלרים, המים מותזים על הקרקע או החפץ באמצעות מרסס.

מערכות השקיה שימשו במשך מאות שנים להשקיית יבולים כמו אורז וגידולי חיטה. הם שימשו גם להשקיית מדשאות וגינון צמחים לאורך זמן. כיום, ישנם סוגים רבים ושונים של מערכות השקיה זמינות כגון מערכת טפטוף, מערכת ספרינקלרים ומערכות המונעות סולאריות וכן מתקדמות יותר כגון משאבות תרמיות המשתמשות בחום מהשמש כדי להמיר נוזל לאדים שניתן לשאוב למערכת. זה יכול להיות גם וגם

ציוד השקיה ביתי

כל אחד רוצה ליהנות מגינה ירוקה ומטופחת, מעצי פרי עונתיים גדלים וצומחים ליד מגוון פרחים יפייפיים. כדי שהגינה תהיה ירוקה היא חייב לקבל מים בכל ימות השנה. אם בחורף אנחנו נהננים ממטרים שיורדים על הגינה שלנו בקיץ וביתר העונות עלינו להשקות את הגינה שלנו בעצמנו על מנת שהצמחים לא ימותו. אז כיצד עושים זאת? ניתן להניח בגינה ציוד השקייה מתקדם שכולל צינור השקייה, טפטפות, ממטרות ועוד.

באמצעות ציוד השקייה ביתי ובמקצועי נוכל בקלות להשקות את הגינה ללא מאמץ. כל מה שאנחנו שנידרש הוא לקנות בחנות וילאגר כלי עבודה וגינון ציוד איכותי ולפזר בגינה. מסביב לצמחים לפזר טפטפות שמתחברות למחשב השקייה. המחשב מקבל הוראה להשקות את הגינה בכל פרק זמן. כך שחוץ מלכוון אותו אינכם נדרשים כלום.

אם אתם רוצים להשקות עציצים לא באופן קבוע תוכלו לעשות זאת על ידי צינור השקייה פשוט וקל לתפעול. את כל הציוד הזה תוכלו לרכוש בחנות גינון שקרובה לביתכם או בחנות האונליין לכלי בית וגינון 

 

למאמרים נוספים: