מעבדת LEM – פתולוגיה מולקולרית

מעבדת LEM

אצל מעבדת LEM מתמחים בעולם האבחון הפתולוגי, וכחלק מהם המכשור המתקדם שלהם מסוגל לזהות שינויים בביטוי גנים וגם ברמת הגנום. צוות המעבדה, אשר משתמש במכשור הטוב ביותר בעולם בתחום, מסוגל לאבחן סוגי סרטן שונים בשלבים מוקדמים, ובכך לייעל את הטיפול הרפואי שניתן להעניק.

המענה הרפואה שמספקת המעבדה נחשב לרחב, כאשר היא פועלת מול קופות החולים בארץ, מרכזים רפואיים וגם רופאים פרטיים ומקרים של תיירות מרפא. המעבדה עוסקת באבחון ובדיקה של מגוון רחב של מחלות.

רפואה מותאמת אישית לכל אחד

באמצעות רפואה מותאמת אישית, כל אחד מאתנו יכול לעשות אבחון של הרקמות, תאים ונוזלים ברמה המולקולרית כדי לאבחן מחלות מסוג סרטן בשלבים מוקדמים. מעבדת LEM איננה עוסקת רק בתחום הפתולוגיה המולקולרית, אלא גם היסטולוגיה, בדיקת פאפ, HPV, וצוות מחקר ופיתוח אשר אמון על פיתוח של טכנולוגיות חדשניות, מן המובילות בעולם, לאבחון מוקדם ובדיקה של מחלות שונות אשר עלולות להימצא בגופנו.

הפתרונות הרפואיים של המעבדה מטיבה עם החיים של כולנו, שכן היא הופכת את היכולת שלנו לערוך בדיקות פתולוגיה מולקולרית לפשוטות יותר, ובכך מטיבה עמנו בלא מעט מישורים בסופו של דבר. לצד זאת, כמובן שהמעבדה לא מפסיקה להשתפר ולהרחיב את השירותים שהיא מציעה למרכזים הרפואיים ולכל הגורמים השונים מול היא עובדת.

מחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות

מעבדת LEM מעסיקה צוות מחקר ופיתוח מן המובילים בעולם בתחומו. הצוות של המעבדה עוסק בכל העת בפיתוח של טכנולוגיות חדשות אשר משנות לחלוטין את התפיסה שלנו והדרך שבה אנו פועלים כדי לאבחן מחלות שונות בגופנו. הפעילות המבורכת של המעבדה מטיבה עם כולנו בסופו של דבר, וללא ספק היא בעלת חשיבות רבה עם מה שהיא עושה.

למאמרים נוספים: