הרכבים מוסיקליים – קווים לדמותם

הרכב מוזיקלי כשמו כן הוא – לרוב מדובר על זוג נגנים מקצועיים, או הרכב קטן של 3- 4 נגנים, המביאים איתם כלי נגינה שונים כדי להנעים את זמנם של האורחים והחוגגים לאורך האירוע.

הם יכולים להשתלב בקבלת הפנים, או בחופה, בשלב הריקודים וגם להנעים את זמנם של האורחים בזמן הסעודה. אז אילו סוגים של הרכבים מוזיקליים קיימים ולאילו סוגי אירועים הם מתאימים?

 

הרכב לטיני

הרכב מקצועי, שמנגן מוסיקה לטינית, להיטים מוכרים ולחנים מקפיצים.. הרכב לטיני מתאים לחתונות, אירועי חברה ועוד. אפשר להזמין הרכב של סקסופוניסט וגיטריסט ואפשר להוסיף כלי הקשה, זמרת, או קלידים, לקבלת חוויה שלמה ומהממת.

 

הרכב טריו

השילוש הקדוש של המוזיקה, כולל 3 נגנים מקצועיים, על כלי נגינה שונים. זה יכול להיות טריו של סקסופון, פסנתר וגיטרה, או נגן סקסופון לאירועים, גיטרה ופרקשן (תופים), או סקסופון עם פרקשן ופסנתר – אתם בוחרים את ההרכב, אילו שירים הוא ינגן לכם ומתי.

מתאים לאירועים משפחתיים, אירועי חברה ועוד.

 

הרכב ג'אז של 4 נגנים

4 נגני ג'אז מקצועיים, שמנגנים מוזיקת ג'אז קלה ומקפיצה לאורך האירוע. ההרכב יכול לנגן עבורכם שירי פופ, ג'אז וקלאסיקות שונות – הכל בעיבודי ג'אז קלים ונעימים לאוזן, מקפיצים ומשמחים.

האנרגיה המיוחדת צפויה להפוך למסמר הערב ולספק לאורחים שלכם משהו לדבר ליו עוד הרבה אחרי שהאירוע יגמר.

 

צמדים מוזיקליים שלא כדאי לפספס

זמרת וסקסופון, שירה וגיטרה, סקסופון וחצוצרה, סקסופון ופרקשן.

 

לסיכום, הרכבים מוסיקליים הם הדרך המקורית, האלגנטית ביותר לתת לאירוע שלכם אווירה מיוחדת וליווי מוסיקלי בלתי נשכח. קיימים הרכבים מוזיקליים נוספים שכדאי לכם להכיר, כמו לדוגמה הרכב ג'אז לאירועים – 

צרו איתנו קשר וקבלו את כל המידע וגם הצעה משתלמת, עבור הרכב מוזיקלי מושלם לליווי האירוע שלכם.

למאמרים נוספים: