נעלי פלטפורמה לכלה

הרבה דברים צריך לזכור לפני החתונה, אם אלו קניות חשובות לדירה חדשה, אם אלו אביזרים ובגדים לחתונה ובמיוחד את התאמת הלוק של החתן והכלה.

חתן גבוה צריך כלה גבוהה 

אז נכון שביום יום זה לא מפריע, אבל בחתונה חשוב למצוא לזה פתרון. למה הכוונה? אה, כמובן לעניין הגובה. או יותר נכון לעניין התאמת הגובה. בני זוג אינם שווים בגובה שלהם וזה לא חסרון. הרי לא על פי זה בוחרים בן זוג. אך כאשר מגיעים לשלב החתונה, השלב בו שניהם יחד צריכים להופיע בפני קהל שמגיע במיוחד עבורם, הם חייבים להיות פוטוגניים במיוחד ולהתאים אחד לשני בגובה.

כלה + נעלי פלטפורמה = כלה מרשימה

כלה גבוהה היא כלה יפה. אין על זה ויכוח. נכון שאסור לוותר על שמלה מפוארת ומנופחת, אסור לשכוח את העיצוב בשיער או את הכתר המתאים, אך גם לנעליים יש חשיבות. כן, גם אם השמלה מגיעה עד הרצפה, עדיין חשוב מאוד לזכור את הנעליים. ישנן נעליים מיוחדות לכלות, נעליים גבוהות אשר משדרגות את המראה שלהן בהרבה. לא מספיק שמלה מעוצבת ולא די בתסרוקת מרשימה, צריך גם גובה; נעלי פלטפורמה לכלה, כדי שהיא תהיה מרשימה יותר.

מה עושים עם הנעליים אחרי החתונה?

נעלי פלטפורמה לכלה הוא מוצר שמגיע לשימוש רק פעם אחת בחיים – ביום החתונה. בחתונה לובשים שמלה ארוכה אשר מכסה את הנעליים ומאפשרת לנעול נעליים מכל סוג שרק בוחרים. אך למחרת החתונה, ולא רק, אין כל כך מה לעשות עם הנעליים. אז מה הפתרון? יש סלוני כלות רבים שמאפשרים לשכור ביחד עם השמלה גם נעלי ארו מסוג פלטפורמה ואלה מוחזרים אל הסלון ביחד עם השמלה לאחר החתונה.

למאמרים נוספים: