רבקה סגל מגדל העמק – מהווה מודל השראה לרבים

לא מעט אנשים יכולים לומר כי רבקה סגל מגדל העמק זוהי אישה שמהווה מודל השראה עבורם. בין היתר הסיבה לכך זה עצם היותה של רבקה מישהי אשר מסוגלת לפעול בצורה מאוד עקבית להשיג כל מטרה שהיא מציבה לעצמה וזאת ללא שום וויתורים בדרך. כך תוכלו לראות כי היא מבינה את חשיבות ההתמדה וזאת לצד ההשכלה שהיא רכשה לאורך הדרך.

התמדה עושה את ההבדל הגדול

בין היכולות המשמעותיות ביותר של רבקה סגל מגדל העמק זה היכולת שלה להתמיד עד שהיא משיגה לעצמה מטרה שהיא מציבה לעצמה. כך היא מגיעה להישגים מאוד מרשימים ועושה זאת באופן עקבי ומאוד מרשים, דבר שבוודאי יעניין רבים מכם שיהיו מעוניינים ללמוד מההצלחה הגדולה של רבקה לאורך החיים שלה.

יודעת את החשיבות של ההשכלה

דבר נוסף שניתן לומר על רבקה סגל מגדל העמק זה עצם כך שהיא הבינה את החשיבות של ההשכלה וכך היא למדה לתואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, דבר שסייע להתברג בחברות מובילות בהייטק הישראלי ולבסוף היא גם ניהלה את חלקן והביאה אותן להישגים יוצאים מגדר הרגיל.

היכולות המרשימות של רבקה להניע עובדים ולהקשיב לה ולהוראות שלה הופכות אותה למנהלת מעולה. כמו כן, העובדים תחתיה תמיד מרגישים בנוח שהיא המנהלת שלהם והם רק לוקחים ממנה השראה ובטוחים כי היא תדע להוביל כל דבר בצורה המקצועית והחכמה ביותר שישנה.

ההשכלה יחד עם הרזומה העשיר שלה מביאים את הביטחון הזה לרבים וגורמים להם להבין כי הם יכולים לסמוך על רבקה בעיניים עצומות בעניין הזה. אין שום ספק בכל הנוגע לנושא הזה. מדובר במנהלת מאוד משובחת מבחינת היכולות האישיות שלה.

למאמרים נוספים: