יום הולדת פולמון לילדים – למה זה כדאי

יום הולדת פולמון לילדים

מרגישים אבודים כאשר אתם מנסים לתכנן את מסיבת יום ההולדת של הילד שלכם? נמאס לכם מאותה מסיבת יום הולדת חרושה שעושים כל שנה לילדכם? אתה בהחלט לא לבד! למרות שאולי תמצאו כמה אמהות בחבורה שנראות כאילו יש להן תכנון למסיבות, רובן בסופו של דבר זקוקות למעט עזרה.

ברוב הקהילות יש לפחות כמה ימי הולדת רגילים למסיבות ילדים, בין אם ילדכם רוצה לצאת לבאולינג, לאכול פיצה, לקפוץ בטירה מתנפחת, או להתחרות עם חברים בספורט. אך האם זה הכל?

כולנו רוצים שלילדינו תהיה חוויה בלתי נשכחת במסיבת יום הולדת כמו החוויה שמציע חדר בריחה לילדים, מכיוון שכל יום הולדת קורה רק פעם אחת. וכמובן, כולם רוצים שהמסיבה שלהם תהיה משהו שהחברים יזכרו עוד זמן רב והיטב אחרי שהיום הולדת נגמר.

מסיבה מאורגנת

משפחות רבות בוחרות לארח מסיבות יום הולדת במתקנים חיצוניים, הן מכיוון שאין להן מספיק מקום בבית, או משום שהן אוהבות את הקלות להעביר את הבילוי למסיבה בידי איש מקצוע. הדבר הטוב ביותר כאשר הולכים על מסיבה מאורגנת זאת העובדה שזה בדרך כלל אומר פחות זמן שאתם צריכים להשקיע בארגון מקדים ובתפעול האירוע, אלא אתם יכולים לשבת ולהירגע בזמן שהילדים מתפוצצים מכיף… או אפילו להצטרף לכיף!

כדרך לגרום למסיבת יום ההולדת הבא של ילדיכם להתבלט, מה דעתכם לשקול מסיבת יום הולדת פול מון ייחודית לילדים? בדיוק בשביל זה תפרנו לכם חבילה מושלמת שתוריד את הדאגות מהראש שלכם והכיף לילדים מובטח.

מסיבת יום הולדת פול מון של MISTORY

יום הולדת פולמון לילדים חגיג זוהרת במיוחד היא חגיגה מלאה באביזרים זוהרים, תאורת אולטרה סגול, משחקים, מסיבת ריקודים ועוד. 

קבלת פנים: נקבל את החברים עם שולחן חטיפים ושתייה קרה, עמדת ציורי גוף זוהרים, טאבלט לבחירת שירים, JUST DANCE וקריוקי על מסך ענק. הכל באווירה מדליקה וזוהרת ממש כמו במסיבות פולמון בתאילנד. 

ההפעלה:

  • נקבל את ילד/ת יום ההולדת בכניסה מרשימה וייחודית.
  • נתחיל את המסיבה עם תחרויות מטריפות שכולם אוהבים.
  • נמשיך למסיבת פולמון זוהרת עם מוזיקה מקפיצה ואביזרים מדליקים.
  • אנו נדאג שלאורך כל ההפעלה ילד/ת היומולדת יהיו במרכז המסיבה. 
  • לסיום: נסיים את החגיגה עם פיצות וטקס עוגה מרגש.

גילאים: ההפעלה מתאימה לגילאי 5 עד 12 (הפעלה מותאמת לגיל החוגג)

למאמרים נוספים: