חולצות לנשים

חולצות לנשים

כשאת רוצה לבוש אופנתי ונוח, מותג The North Face מציג עושר נפלא של חולצות לנשים. חלק גדול מהדגמים מכוונים במודע לסגנון בייסיק או ישיר. כיום, הכי אופנתי זה להתלבש בייסיק אבל האמת היא שזה לא באמת פשוט. בזכות הפרטים הקטנים, תיראי מתוקתקת עם נוחות מקסימלית בכל רגע של היום. 

מוזמנת להתרשם ממגוון רחב של פריטי לבוש מנורת' פייס: https://north.see2buy.com/

 

הדוקה או רפויה 

כפי שתוכלי להתרשם מיד מהשפע כאן באתר, אין ספור צבעים מרהיבים פרושים לפנייך. אך כשאת בוחרת, שימי לב לא רק לגוון אלא גם לסגנון ההדוק לעומת הסגנון הרפוי יותר. זה עניין של נוחות אך גם של מבנה גוף. והאמת היא שזה גם עניין של מצב רוח. נשים רבות מעדיפות לפעמים כך ולפעמים כך. 

רגילה או מקוצרת

לבחור חולצות לנשים זה לא רק לשים לב למידות כאלה או אחרות, שימי לב לאורך. לצד חולצות באורך סטנדרטי מקובל תוכלי למצוא גם בגזרה יותר גבוהה, כלומר חולצות מקוצרות או בגזרה חתוכה. שילוב נהדר עם מכנס בגזרה גבוהה או למכנסים קצרים בקיץ (או חצאית).

מוארכת מעוגלת 

אם את מתחברת לסגנון אחר, שימי לב כאן באתר גם חולצות מוארכות, טריקו מבד גמיש במיוחד. חולצה בסגנון כזה מאוד מחמיאה על הגוף ומשתלבת נפלא עם צווארון מעוגל. 

חולצת גופיה או אולי ארוכה  

כשחם ולח בחוץ, כדאי לבחור חולצה נושמת. אם את לא אוהבת להרגיש את השמש ישירות על הגוף, חולצה ארוכה מבד נושם זו הבחירה הטובה. אבל אם את סבורה שאין שום סיבה ללבוש ארוך כשיש קצר, אך יכולה ללכת גם על שרוול קצר מאוד. מאוד אופנתי כיום ללבוש חולצות לנשים בגרסת הגופייה האופנתית. במיוחד זהו שילוב מושלם עם בד כותנה קליל ורך, הכי נעים על הגוף. 

למאמרים נוספים: