טיפולי שורש בירושלים – כל מה שצריך לדעת

טיפול שורש הינו טיפול שמטרתו להחזיר לחיים שן רקובה ואכולה על ידי שאיבה והוצאה של כל העצבים שנמצאים בתעלות השן, ניקוי רציני שלהן וכיסוי השן המקורית בשן 'סינטטית' חדשה העשויה ממתכת או מחרסינה. כדאי לזכור כי לא בכל פעם שכואבת לכם השן, משמעות הדבר הוא כי עליכם לבצע טיפול שורש בשווי כמה אלפי שקלים טובים, אלא אם כן אתם מזניחים את הטיפול בה ודוחים אותו למועד בלתי ידוע כך שתצטרכו למצוא טיפולי שיקום הפה בירושלים

כמה שלבים יש בטיפול שורש?

טיפול שורש מתקיים במספר שלבים. השלב הראשון הוא כמובן אבחון הנזק בשן וקביעת סוג הטיפול הנדרש על פי צילום רנטגן של השן. בשלב השני, יתחיל רופא השיניים בניקוי התעלות של השן אלא אם כן אובחנה גם דלקת שמצריכה טיפול אנטיביוטי. במקרה של דלקת יצטרך המטופל ליטול אנטיביוטיקה למשך כשבועיים לפני תחילת הטיפול בשן. לאחר ניקוי התעלות מבצע הרופא מדידה של השן על ידי חומר מיוחד אשר מיושם על השן ומקבל את צורתה ומבצע הזמנה של כתר מתכת או חרסינה לצורך השלמת השן. 

מומחה לטיפולי שורש בירושלים – כל מה שצריך לדעת

כאשר מחפשים מומחה לטיפולי שורש בירושלים כדאי מאוד לברר אצל אנשים אמינים שאתם מכירים מכיוון שרק כך תוכלו להגיע למקום המקצועי ביותר. חשוב לזכור כי טיפולי שיניים שנעשים בחוסר מקצועיות יכולים לגרום לנזקים קשים וזאת מבלי לציין את הכאבים הגדולים שניתן לסבול מהם בזמן הטיפול ולאחריו. מסיבה זו חשוב מאוד לא לסמוך על מילים יפות של רופא שיניים ועל הבטחות של המזכירות שלהם, אלא לבדוק היטב את כל הפרטים ורק כך תוכלו למצוא מומחה שיבצע לכם טיפולי שורש בירושלים.

למאמרים נוספים: