כך תבחרו מגלשה לחצר הבית או לחצר גן הילדים

מגלשה

אחד המתקנים האהובים על רוב הילדים הוא כמובן מגלשה! כנראה שלפני שאנחנו מכירים מגוון סכנות ונותנים דגש גדול לפחד, מגלשות הן מתקן מאוד מהנה שמעלה את האדרנלין וכן, מעלה גם חיוך כשמגיעים למטה. מגלשות נמצאות ממש בכל מקום, אם בחצר גן הילדים, בפארקים או אפילו בחצר הבית הפרטי שלכם. מתכננים לקנות מגלשה לחצר ולא יודעים איך לבחור? קבלו כמה טיפים.

איך לבחור מגלשה?

נכון, פעם זה היה הרבה יותר קל. פשוט כי מגלשה נראתה פחות או יותר אותו הדבר עם שינויים קטנים של גובה וסולם. היום, כשהמבחר הוא עצום, לא נאשים אתכם על הבלבול שנוצר. לכן, במיוחד עבורכם ערכנו רשימת שאלות שיכוונו אתכם לסוג המגלשה המתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.

  • לאיזה גיל? – בתור התחלה, הזכירו לעצמכם לאיזה גיל אמורה המגלשה להתאים. כמובן שאם מדובר בילדים קטנטנים, תעדיפו להסתכל על מגלשות נמוכות מאוד או אפילו מגלשות שהן חלק ממסלול לגיל הרך. אם מדובר בילדים גדולים יותר, תעדיפו להסתכל על מגלשות גבוהות יותר, אולי עם דרך טיפוס יותר מאתגרת.
  • מרחב בחצר – אם מדובר בחצר גן ילדים, הרי שהמרחב נתון לבחירתכם. לכן לא תהיה כל מגבלה. אם מדובר בחצר הבית שלכם, תדרשו למדוד ולבדוק מה גודל המרחב אותו אתם מייעדים למגלשה. עם המידע שתאספו תוכלו לברר איזו מגלשה הכי תתאים לחצר שלכם.
  • חומר
  • מתקן משולב מגלשה – אם כבר לקחתם את ההחלטה לקנות מתקנים לילדים שיהיה כיף בחצר הבית, למה לא למנף אותו למתקן משולב שיגביר את עניין הילדים ויעסיק אותם זמן רב יותר? אם מדובר בחצר גן ילדים, באמצעות מתקן משולב עם מגלשה, תרוויחו עוד כמה מתקנים מהנים עבור הילדים בגן תוך ניצול המרחב שלרשותכם עד תום.

למאמרים נוספים: