היתרונות בתלת אופן מתקפל לפעוטות

אופניים הם צעצוע שמיועד לפתח יכולות פיזיות וקוגניטיביות אצל כל אחד אך במיוחד אצל ילדים קטנים; החל מפיתוח גמישות ברגליים על ידי דיווש בפדלים, יכולת שליטה במרחב וכלה ביכולת לאימוד מרחקים ולתמרון בשטח. רכיבה על אופניים ידועה גם כתורמת רבות להתפתחות המוח בשל הצורך במיומנויות שונות כמו שהזכרנו – תאום עין יד, האצה והאטה, שליטה על עבודה מתואמת של הרגליים וכן הלאה. בנוסף, מדובר גם בצעצוע שמעסיק את הילדים למשך שעות רבות ומאפשר להם להוציא מרץ באופן לגיטימי.

תלת אופן מתקפל – כאשר אין לכם הרבה מקום בבית

אנשים רבים נמנעים מלרכוש צעצועים שונים עבור הילדים שלהם בשל חוסר במקומות אחסון עבורם, במיוחד אם מדובר בצעצועים שאין לכולם והם די נחשבים למותרות. אחד מהצעצועים הללו הוא תלת האופן. ילדים מתעניינים כבר מגיל צעיר באופניים וברכיבה עליהם, ותלת האופן מיוצר בדיוק עבור אותם קטנים שמעוניינים להתאמן ברכיבה. אך כמו שאמרנו, הורים רבים אינם רוכשים תלת אופן לילדיהם כי אין להם מקום בבית עבורו, אבל מה שהם אולי לא יודעים זה שניתן לרכוש כיום תלת אופן מתקפל שאינו צורך שטח אחסון גדול.

תלת אופן מתקפל לפעוטות – אופניים וטיולון במוצר אחד

הורים לפעוטות נתקלים לא פעם בהתלבטות לגבי רכישת טיולון עבור הילד שלהם. הדבר נובע מכך שלא כולם צריכים את הטיולון לצורך שימוש יום יומי, אך מנגד, כאשר עליהם לצעוד מרחקים או כשיוצאים לטיול, הפעוט אינו מסוגל לצעוד את כל הדרך ויש צורך באמצעי 'שינוע' עבורו. בעבר, אכן לא הייתה ברירה ונאלצו ללוות טיולון בעת הצורך או לקנות אחד כזה, אך כיום יש את התלת אופן לפעוטות של smart trike שמשמש גם כאופניים וגם כעגלה לעת הצורך.

למאמרים נוספים: