צעצועים שכבר נמאס שמנכסים רק לבנות

צעצועים רק לבנות?

כל הילדים אוהבים צעצועים. כיום ניתן למצוא אלפי סוגי צעצועים בגדלים, סדרות וצבעי שונים. הורים טריים שניגשים לחנות צעצועים וודאי מתלבטים זמן רב איזה צעצוע כדאי לקנות לילד החדש נכנס למשפחה.

לתינוקות קטנים לרוב יש את אותם הצעצועים, מבחינת מין התינוק. גם תינוקות בנים וגם בנות אוהבים את אותו סוג של צעצוע, העדפה והטעם האישי של הצעצועים נרכש רק לאחר כמה שנים שהילד מתבגר.

פעם היה נהוג לחשוב שלבנים יש את הצעצועים שלהם, ולבנות יש את הצעצועים שרק הן אוהבות. אפילו המדפים בחנויות היו מסודרים בצורה כזו, עם הפרדה בין צעצועי הבנים והבנות. אך כיום זה כבר לא כך, ישנם צעצועים שאינם בהכרח רק של בנות. מכיוון שגם בנים אוהבים לשחק בסוג הזה של הצעצועים. מספר דוגמאות לכך במאמר הבא.

בובות בדמויות שונות

פעם כל עולם הבובות היה מיוחס רק לבנות. החשיבה הייתה שבנות משחקות בחדרן בבובות, נסיכות ופיות בזמן שהבנים היו משחקים עם חיילים ומכוניות. כיום גם בנים אוהבים בובות, מכיוון שאלו צעצועים שניתן לשחק איתם באופן ממשי.

דוגמה לכך היא כל בובות האקשן והפעולה שניתן למצוא בחנויות, כל גיבורי העל מהסרטים המצוירים נמכרים בדמות של בובות ומיועדים לבנים וגם לבנות שאוהבות משחקי אקשן.

עמדת מטבח ובישול

כפי שתכניות הריאליטי מוכיחות לנו בזמן האחרון, בישול הוא ממש לא רק של בנות. יש לא מעט בנים שאוהבים את המטבח ואת תחום הבישול, אפייה או כל פעולה אחרת שיוצרת בסופו של תהליך מאכל טעים במיוחד.

לכן כל הצעצועים המדמים את המטבח, אביזרי ציוד ועמדות בישול הם אינם מיועדים רק לבנות, אלא גם בנים ישמחו מאוד לשחק בצעצועים מדליקים כאלו ולא רק בשלל משחקי חשיבה של Toys R US שכולם אוהבים.

בית בובות

הדבר המיוחד בבית בובות הוא החופשיות שניתן לשנות ולשחק עם חדרים שונים שיש בבית. זהו המקום בו כל הבובות יכולות להיות, וכך ניתן לשחק איתן שעות רבות לבד וגם עם חברים בנות וגם בנים. בבית הבובות ניתן להוסיף אבזור, ציוד וריהוט מותאם לבית – ממש כמו בחיים האמתיים.

למאמרים נוספים: