סוגי אבקות חלבון פופולאריות בישראל

אם אתם רוצם לרכוש אבקת חלבון למטרה מסוימת – בניית שריר, הרזייה וכדומה, כדאי מאוד מעבר להכרת כל סוגי האבקות הקיימות בשוק, לדעת גם מהו הצורך שלכם. כלומר, מהי המטרה עבורה אתם רוצים את אבקת החלבון, במידה ומדובר בהורדת משקל, תצטרכו לבחור בין עשרות סוגי אבקות, כמו גם אם מדובר באבקה לצורך בניית מסת שריר, תצטרכו להחליט על פי האימון שלכם מהי האבקה המתאימה ביותר.

במאמר הבא נציג בפניכם את סוגי אבקות חלבון פופולאריות בישראל ואת הדרך לבחור את האבקה הנכונה המתאימה לכם ביותר.

פיתוח שריר

נציג תחילה את שלושת סוגי אבקות החלבון הפופלאריות ביותר על פי המטרות השונות. אם מדובר באבקת חלבון לטובת בניית שריר בצורה טובה ביותר אבקת חלבון Optimum nutrition gold standard. אבקה זו היא הנמכרת ביותר בעולם בשנים האחרונות.

אבקה זו גם זכתה לפרסים רבים בקטגוריה שלה. אבקה זו ניתנת לערבוב בקלות עם האוכל / השתייה שלכם איתה אתם צורכים את החלבון. כמו כן היא מגיעה במגוון טעמים מצוינים והכי חשוב היא מכילה חלבון איכותי ביותר.

הרזייה

אם אתם מחפשים אבקת חלבון למטרת הרזייה והורדת משקל, אבקת החלבון הנמכרת והפופולארית ביותר היא אבקת חלבון optimum nutrition casein. אבקה זו ידועה כאבקה מעולה המתאימה מאוד להרזיה.

החלבון קזאין שאבקה זו מורכבת ממנו הינו בעל סגולות רבות. הוא מתפרק למשך כמה שעות ובות בגוף ומעניק לכם תחושת שובע לזמן רב.

טבעוניים

אם אתם מחפשים אבקת חלבון שמתאימה לטבעוניים ההמלצה הכי טובה היא אבקת חלבון orgain organic. אבקת חלבון זו מורכבת מרכיבים טבעוניים בלבד כמו המפ, אורז חום, אפונה וציה. מכל הבחינות – טעם, מחיר והרכב אבקה זו היא המועדפת ביותר.

למאמרים נוספים: