איך לתכנן נכון את ארון הבגדים

לתכנן נכון את ארון הבגדים

לפני שנתחיל בטיפים איך לתכנן נכון את ארון הבגדים, כדאי לדעת כי סידור הבגדים בצורה יעילה ומסודרת, תלויה קודם כל בארון יעיל. כלומר ארון פתיחה למשל שיש בו אופציות מגוונות לאחסון הבגדים, כמו מגירות, מדפים גדולים וקטנים, מקום לתלייה וכו', המנצלים את הארון כולו בצורה מסודרת.

בכל תחילת עונה אנו יודעים כי עומדת לפנינו משימה לא פשוטה – סידור ארון הבגדים. אנחנו עומדים מול ערימות הבגדים של העונה הקודמת וזאת הבאה לקראתנו ולא יודעים מאיפה להתחיל. על מנת לעשות לכם סדר איך לתכנן את ארון הבגדים, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם.

סידור ארון

  1. בגדים לתלייה – הבגדים התלויים תופסים את החלק העיקרי בארון. הם תופסים גם חלק גדול בארון. בכדי שלא תחליטו שדי, נמאס לכם לתלות בגדים באופן מסודר ותתחילו לדחוף אותם אחד על השני, פשוט תסדרו מדף מיוחד לבגדים המיועדים לתלייה, מתחתיו התקינו מוט תלייה, כך הבגדים יהיו מסודרים ונגישים.
  2. מדפים – אם יש לכם מדפים רחבים כ – 90 ס"מ, אל תחלקו אותו. במדף ברוחב זה יש מקום להכניס לפחות שלושה ערימות של בגדים, חילוק המדף על ידי דופן, תגזול לכם הרבה מקום.
  3. מגירות – שלא כמו במדפים, אם אתם רוצים מגירה מסודרת, כדאי לחלק אותה לתאים קטנים יותר, שיהיו מיועדים כל אחד לבגד אחר (בדרך כלל השימוש במגירות הוא לגרביים ולהלבשה תחתונה, כך שלא תצטרכו יותר מזה).
  4. מגש נעליים – עבור הנעליים כדאי להקדיש את כל החלק התחתון של הארון לכל רוחבו. אם אתם רוצים להשתמש במדף הנעליים לכל הזוגות שיש לכם או בעיקר לכן, כדאי להשתמש בכל רוחב הארון לכך, מכיוון שכנראה לא תרצו להניח אותם אחד על השני.

> למדו האם ארונות הזזה עם טלוויזיה מתאימים לכם

למאמרים נוספים: