עגילים לנשים – יש סטייל מתאים לכל אחת

עגילים לנשים

עגילים לנשים הם בין סוגי התכשיטים המסמלים אולי יותר מכל תכשיט אחר – סטטוס ואישיות.

כל אישה אוהבת סוג אחר של עגילים ולא מפתיע לראות אישה אחת שלא מסוגלת לענוד עגילים שלא שייכים לרפרטואר המוכר שלה.

אז אמרי לנו איזה סגנון של עגילים את אוהבת ונאמר לך מי אנחנו חושבים שאת…

 

עגילי מניפה

עגילים תלויים, אבל קצרים יחסית, שמתחילים בנקודת החיבור עם האוזן ומשם נפתחים למניפה קטנה מתחת לתנוך, מעוטרים באבנים נוצצות ומעוצבים לכדי תכשיט מושלם. מתאים בעיקר לנשים צעירות ברוחן, שלא רוצות להתבלט, אבל רוצות להיראות.

 

עגילים צמודים

נשים שאוהבות להיראות מצויין בכל רגע נתון, אבל אוהבות לענוד תכשיטים שלא מפריעים ליום יום שלהן, נשים שמעדיפות את המראה השקט, אבל רוצות את הלוק האלגנטי וגם נשים שפשוט רוצות לענוד תכשיט מהמם, בלי שהוא יאפיל על שאר האלמנטים במראה שלהן.

 

עגילי חישוק

גדולים או קטנים, עם אבן יקרה תלויה בתחתית או בלי, בצורת עיגול, או לב, או אפילו משולש, עגילי חישוק מתאימים לאישה שאוהבת לחיות בחופשיות. עגילי חישוק מעניקים מראה בלתי פורמלי, משוחרר ומלא חיים.

 

עגילי פנינה

הבחירה הקלאסית לכלות, בגלל הלבן החגיגי והמרשים. למרות היותם חביבים במיוחד על כלות, עגילי פנינה מתאימים כמובן לכל אישה שרוצה להרגיש ולהיראות כמו נסיכה, או מלכה, לפחות ליום אחד, אבל גם לנשים שאוהבות את הסגנון העל זמני, שתמיד היה ותמיד יהיה – מרשים, יוקרתי ואלגנטי.

 

עגילי קריסטל ארוכים

קצת כמו עגילי חישוק, גם עגילי קריסטל תלויים מפגינים נוכחות בולטת. ההבדל הוא שמדובר על סגנון קצת יותר קלאסי ואלגנטי, מתאים לאירועים רשמיים ולנשים שחשוב להן לשמור על סגנון רומנטי, שבא לידי ביטוי בלוק שלהן.

 

מגוון עגילים לנשים תוכלי למצוא בחנות דנה מנצור: https://theladybride.com/

למאמרים נוספים: