שעוני יד: הטרנדים החמים ביותר

שעון יד

אנו חיים בתקופה שלמעשה איננו מחויבים לענוד שעון, הרי את השעה אפשר לבדוק בטלפון הנייד. עדיין, לא מעט אנשים לא יוותרו על שעון, זהו סוג של תכשיט, הוא יכול להוות סמל סטטוס או אפילו לבטא את האישיות שלכם. כאן נכתוב על שעוני יד: הטרנדים החמים ביותר.

חברות השעונים של היום – מאותגרות

בשל הסיבה שאין אנו מחויבים לרכוש שעון על מנת לדעת מה השעה, חברות מותג עולמיות מנסות לפצח את הנוסחה: איך ניתן לייצר שעון שלא רק מורה על השעה, הוא חייב להיות ייחודי, מעוצב בסגנון עכשווי, אלגנטי ומושך את העין.

האם אתם אוהבים את סגנון הרטרו?

סגנון הרטרו השתלט על חיינו ולא מהיום, זוהי סוג של התרפקות על העבר. שעונים בסגנון זה מדהימים בעיצובם וחברות המייצרות אותם מקבלות השראה מהשעונים של פעם. אנשי מקצוע ומעצבי שעונים בוחנים את נראותם מתקופות מוקדמות יותר, מקבלים השראה, וינטג' היא מילת הקסם כאן.

חומרי גלם

באתרי חנויות שעונים תוכלו למצוא מגוון רב של שעונים לגברים או שעוני נשים, כאשר הפקטור החשוב ביותר הוא שהם יהיו טרנדיים. שעון העשוי מזהב הנראה כמו תכשיט, ניתן למצוא בכמה גוונים כמו זהב לבן, זהב ורוד ועוד. אחד מהטרנדים הלוהטים ביותר הוא שעוני פלטינום, אלה הם שעונים שמשתלבים היטב עם מתכות כגון זהב.

שעון שהוא צמיד

עוד טרנד פופולארי כיום הוא לרכוש שעון דמוי צמיד, כלומר במקום רצועה מעור, הצמיד יהיה מורכב מחוליות העשויות מסוגי מתכת שונים.

אמירה אישית

שעונים טרנדיים גם מביעים סוג של אמירה אישית, הם מתייחסים לאינדיבידואליות שלכם שאיננה דומה לזו של אדם אחר, זוהי בהחלט דרך לבטא את עצמיכם ואת סגנונכם. 

מוזמנים להתרשם ממגוון דגמים בחנות השעונים כריסטיאן פול >>>

למאמרים נוספים: