תיקוני תיקים בלויים – יש מה לעשות!

יש מי שמוכן להיפרד ממשכורת שלמה בעד תיק אחד. אלו אותם אנשים שיעדיפו תיק בלוי של לואי ויטון על פני תיק חדש שיצא מפס יצור תעשייתי. לא מדובר רק על נשים, קיימת תעשייה שלמה של תיקי יוקרה גם לגברים ולצידה תעשייה של תיקוני תיקים בלויים. 

סמל סטטוס

תיק יוקרה הוא סמל סטטוס וככזה אתם לא משלמים על המוצר אלא על השם. יחד עם זאת, לא כל התיקים נחשבים לתיקי יוקרה. תרמילים, תיק לבית הספר, מזוודות או תיק נסיעה, הם תיקי שיגרה שאינם מיועדים רק לאניני סגנון ועדיין תשלמו עליהם כמה מאות שקלים. כאשר תיקים אלו נשחקים או נהרסים העדיפו תיקון על פני רכישת תיק חדש, זאת משום שכמו תיקי יוקרה, עלות התיקון עשויה להיות זולה יותר מהחלפה של התיק. 

מקצוען או חובבן

לתקן תיק זו מומחיות, בודאי כיום כשהתיקים עשויים מחומרים רבים ושונים, אשר בחלקם מוטבעות, מודבקות או מצורפות מיני אפליקציות ואקססוריז שאחראים על עיצובו. 

תיקון תיק יש לבצע אצל מומחה בעל ידע מקצועי וניסיון בעולם התפירה ובעולם ההנעלה (חומרים זהים). למקצוען בתחום יש יכולת לאתר את מקור הבעיה מבלי לחבל בשאר חלקי התיק ואף לתקן אותה באופן שיאפשר המשך שימוש. 

מי מתקן תיקים?

כיום ניתן למצוא מספר בעלי מקצוע שעוסקים גם בתיקון תיקים ראו באתר https://mrquick.co.il, שצברו ניסיון ומומחיות בתחום. בין אנשי המקצוע שעוסקים בתיקון תיקים ניתן למצוא סנדלרים, חייטים, או כאלה שזה תחום התמחותם היחיד.

תחזוקה ושירות

כדאי לדעת שחלק מנותני השירותים מספקים בנוסף לתיקוני תיקים בלויים, שירותים נוספים כגון, ניקוי וחידוש תיקי עור, עיצוב מחדש של התיק, הוספה או גריעה של אקססוריז ועוד. 

 

למאמרים נוספים: