ספא כחלק מאירוח בוטיק בישראל – זה חובה!

ספא בוטיק בישראל

הרמה של החופשות בישראל עלתה מאוד בשנים האחרונות. אם בעבר הסתפקנו בצימרים נעימים עם מיטות נוחות, חצר ואולי מעט מתקנים בחוץ, הרי שהיום, צימר שלא מציע מעבר לסטנדרט הבסיסי הזה לא ממש יזכה להתעניינות מצד הישראלי שחפץ לצאת לחופשה.

כי היום יש צימרים עם כל כך הרבה אפשרויות עד שהתחרות למעשה נמצאת בזירה אחרת לגמרי. בין צימרים המציעים ספא לבין אלה שלא. בין צימרים שיש בהם בריכה םרטית לבין אלה שלא. כך שבעלי הצימרים בעצם כבר החלו להבין כי על מנת למשוך את הנופש הישראלי דווקא לצימר שלו, הם חייבים להשקיע מעבר לסטנדרט ולרהט את הצימר היטב, להתקין בו מתקנים מיוחדים וגולת הכותרת, לדאוג לספא פרטי בשטח המתחם.

ספא זה חלק מאירוח בוטיק בישראל

כאשר אתם באים לבחור מהמגוון הרחב של צימרים מומלצים בצפון לאירוח ולחופשה, עליכם לזכור. הספא הוא אמנם לא הדבר המרכזי שאתם מחפשים בחופשה שלכם. א אם תא תחפשו אותו, לא ממש בטוח שהוא אכן יהיה קיים בצימר שלכם. כלומר, במקרים רבים הדרישה של האורחים זה מה שיוביל לתמורה שהם יקבלו בחופשה שלהם. זאת הסיבה שאנחנו למעשה ממליצים על שימת דגש על האביזרים או המתקנים שאתם רוצים בצימר שלכם ובחופשה שלכם. זאת משום שיש דרישה ויש תחרות בין בעלי הצימרים והלקוח צריך פשוט להיות מודע לזה ולנצל את התחרות הזו.

ספא – אל תוותרו עליו

אז אם החלטתם ללכת על אירוח בוטיק, בהחלט מגיע לכם ליהנות גם מספא במתחם אותו שכרתם. מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לברר מראש האם אכן תקבלו את הדרישה שלכם.

הדרך הכי טובה לקבל ספא זה פשוט לציין את הדבר בחיפוש של צימר .

למאמרים נוספים: