איך בוחרים צבע לפנקסי צ'קים

צבע לפנקסי צ'קים

אם גם אתם נשארים מעודכנים בכל מה שנוגע לאופנה, מיתוג, צרכנות והדרך לשיווק נכון, אתם בוודאי יודעים כי הטרנד האחרון והלוהט ביותר בעולם הפיננסיים – הוא הדפסת שיקים.

כיום אפשר לבצע את ההדפסה באמצעות תוכנה מיוחדת אשר מאפשרת הדפסת פנקסים באופן עצמאי, דרך הנהלת החשבונות של בית העסק. כמו גם שהדפסה אישית של שיקים באמצעות חברות דפוס – מאפשרת לרבים פנקסים ממותגים ומרשימים.

אבל מה זה בכלל הדפסת צ'יקים?

שירות זה מתבצע על ידי חברות דפוס המתמחות בהספקת פנקסי שיקים ממותגים, בעוד שיש לבחור בית דפוס שיש לו את האישורים הדרושים מהבנקים כדי להדפיס שיק. בכך ההדפסה נעשית באמצעות שימוש בהטבעות הולוגרמה מרשימות. נוסף לכך, בתי הדפוס מקבלים את האישור מהבנק, וזאת תוך קבלת אישור סדרת המגנוט מסניף הבנק ובכך הדפסה באופן מהיר וממוחשב.

הדפסת המחאות יכולה להיעשות בגוונים שונים, בעוד שהדגש ניתן על הדפסת לוגו בגוונים זהובים, כחולים, אדומים, בגווני זהב או כסף יוקרתיים ובשאר סגנונות ועיצובים.

אז איך בוחרים צבע לפנקסי שיקים?

כדי לבחור בצבע הנכון, יש לבצע התאמה על ידי המומחים בבית הדפוס. מומחים בעיצוב והדפסה – יעזרו לכם להתאים את הצבעים לאופי בית העסק, ללוגו שלכם, למה שתרצו לשדר ללקוחות או לספקים, כמו גם לטעמכם האישי.

באמצעות המומחים בבתי הדפוס, ניתן להדפיס המחאות באופן ממוחשב ומהיר, תוך קבלת התאמה מושלמת של פורמט ההדפה הצבעים והפנקסים למיתוג בית העסק שלכם. נוסף לכך, אפשר ליהנות מתוכנה אישית המתאימה לתוכנת הנהלת החשבונות שלכם – ובכך לחסוך בעלויות, בזמן ובמשאבים וזאת על ידי הדפסת השיקים בבית העסק עצמו.

לסיכום, כל מי שירצה למתג את המוצר שלו, את החברה או את בית העסק, מי שירצה לחסוך עלויות של נסיעות לסניף הבנק איסוף והזמנת שיקים, מי שרוצה לסגנן את חייו – יוכל לבצע הדפסת שיקים בבית דפוס תוך בחירה בטובים מכל!

למאמרים נוספים: