קורס האקינג – למי זה מתאים?

אחד התחומים החמים והמבוקשים ביותר בענף אבטחת המידע הוא האקינג. קורס האקינג מתמקד בפיתוח של מערכות ממוחשבות לטובת פתרונות אבטחת מידע חכמים ומתקדמים. חברות בישראל ובכל רחבי העולם משקיעות משאבים רבים בהגנה על המידע העסקי שלהן ומלחמה בהאקרים. אבטחת מידע היא לא תחום שאפשר להקל בו ראש ובהתאם העובדים נבחרים בקפידה. מעטים יודעים שעסקים בישראל ובכל רחבי העולם מתמודדים באופן יומיומי עם ניסיונות לגניבת מידע ופריצה למערכות. נזקים של פריצות למערכות מחשוב עסקיות מוערכים רק בישראל במיליוני שקלים. 

תפקיד של בוגר קורס האקינג

על העובדים במחלקת ההאקינג לדעת איך להגן על המידע של החברה ובו זמנית גם איך נראים ניסיונות פריצה. קורס האקינג עוסק גם בהגנה על המידע וגם בהתקפה. התלמידים לומדים איך לפרוץ אל מערכות על מנת לפתח את היכולת להיות צעד אחד לפני ההאקר ולעצור אותו. האקרים הם למעשה מומחים לא קטנים בתחום הסייבר. פעמים רבות יש להאקרים יידע רב ויכולות מקצועיות גבוהות. בוגרי קורס האקינג מתבקשים לזהות את נקודות התורפה במערך האבטחה ולנטרל אותן לפני המתקפה הבאה. 

מי מתאים לקורס?

  1. מועמדים בעלי ניסיון בעבודה עם רשתות חברתיות
  2. בעלי תארים בתחום ה-IT שמעוניינים בהסבה לתחום
  3. טכנאי מחשבים שמחפשים הזדמנות לפיתוח מקצועי ואישי
  4. מתחילים ללא ניסיון או רקע קודם שמבקשים להשתלב במקצוע מעניין ומשתלם של קורס אבטחת מידע

בוגרי קורס האקינג נהנים מסביבת עבודה מעניינת ודינמית. ימי העבודה שלהם כוללים התמודדות עם לא מעט אתגרים. אם אתם מחפשים תפקיד מעניין בו לרוב לא תדעו איך ומתי יום העבודה שלכם צפוי להסתיים – האקינג הוא המקצוע שמתאים לכם. נדגיש שהעבודה מתבצעת על פי קווי אתיקה ברורים וללא גרימת נזק למערכות כלשהן.

למאמרים נוספים: