שיש דמוי עץ – לאן זה מתאים?

שיש דמוי עץ

האם שמעתם על שיש שנראה ממש כמו לוחות עץ יוקרתיים? שיש דמוי עץ הפך לשם דבר בתחום העיצוב והבנייה, תוך שמדובר בפטנט ייחודי בו מגוון סוגים של מינרליים נאספים ונטחנים דק, תוך שהם מעורבבים עם חומרים מגבשים בטמפרטורה גבוהה. לאחר קירור המשטחים ועיצוב השיש, הופכים המשטחים למשטחים במראה עץ מושלם.

יצירת שיש דמוי עץ הפך לחידוש בתחום העיצוב והשיפוצים, בעוד שכיום רבים בוחרים בשיש זה מבית שיש ניר צבי גם בשל הגמישות שהוא מאפשר בעיצוב הבית, וגם בשל הייחודיות שלו ועלויות המוצר אשר נחשבות נוחות יחסית.

כיצד יוצרים שיש דמוי עץ?

שיש זה אשר מקנה טקסטורות עץ מרהיבות, נוצר על ידי משטחים בשם דקטון המשלבים פיגמנטים וצבעים, תוך שבאמצעות טכנולוגיות ייחודיות, אותן הזכרנו קודם, אפשר לרצף עם לוחות השיש כל מקום בו רוצים להקנות גווני עץ ייחודים.

מראה העץ מאפשר נועם וחמימות במרחב, בעוד שבאמצעות שיש זה, ניתן לאבזר את המטבח, להפוך את השיש למשטח עבודה, בזמן שהשיש מתאים לריצוף הגינה או כל חלל חיצוני ופנימי שתרצו לעצב בצורה זאת.

> ראו בלינק חיפויי שיש מסוגים שונים https://www.nir-zvi.co.il/blog/kitchen-cover

לאן מתאים שיש דמוי עץ?

שיש דמוי עץ המדמה תחושה של עץ מלא, והוא מתאים למבנים בהם רוצים להשרות אווירה ייחודית ומזמינה.

באמצעות הצבעים ההרמוניים, היוקרה שהמשטחים משדרים, כמו גם האלגנטיות של משטחים מסוג זה – רבים נהנים מעיצוב יוקרתי ומזמין בעלויות נמוכות.

בעזרת המשטחים ניתן ליצר בוצ'ר למטבח, אפשר לבנות באמצעות שיש מדרגות, לרצף חללי חיצוניים ופנימיים, וליהנות משאר יתרונות כמו עמידות, תחזקוה קלה ומראה נקי בכל מקום.

את לוחות השיש ניתן למצוא בעיקר במטבחים חדשים בהם מונחים בוצרים גדולים לעבודה במטבח, כמו גם שהם מעולים עבור משטחי "אי" למטבח אשר הפכו פופולאריים ופרקטיים במיוחד כמו חדרי ארונות בשנים האחרונות.

לסיכום, לעיצוב, ריצוף, לבניית מטבח, לבניית חדרי רחצה ועוד, שיש דמוי עץ יכול להוות פתרון מושלם!

 

למאמרים נוספים: