פארק בבלי: פרוייקט נדל"ן שכדאי להכיר

אם עדיין לא יצא לכם להכיר את פארק בבלי העצום שנבנה בימים אלה, אתם כנראה לא מתעניינים בדירות כבר שנים רבות. דירות בסטנדרט הגבוה במציעים בבלי, יכול לגרום לכל אחד להחליט על לקיחת משכנתא כבר מחר בבוקר.

פארק בבלי: פרוייקט נדל"ן שכדאי להכיר 

בתל אביב, מוקם בימים אלה פארק בבלי העצום, זה שרבים בעולם הנדל"ן מפנטזים עליו כבר שנים רבות. אין ספק שמדובר באחד הפרויקטים המרהיבים שידעה המדינה והוא עומד להיות חלון הראווה של ישראל ובכלל של עולם הנדל"ן העתידי.

פארק בבלי – מיקום יוצא דופן 

מיקום טוב, יכול כמובן לומר דברים שונים לאנשים שונים, אבל ישנם גם גורמים אובייקטיביים שקובעים את ערך הבית. בהתאם לצרכים וההעדפות האישיות שלכם, ייתכן שלא תוכל לקנות בית עם כל הגורמים הללו. וזה בסדר. אחרי הכל, בית הוא הרבה יותר מסתם השקעה.

כשאתם בציד אחר הבית העתידי שלכם, שימו לב לשירותים הסמוכים לו. קונים, בדרך כלל, רוצים חנויות מכולת נוחות, ניקוי יבש ובידור. אלה, יסייעו להרמת ערכו של הבית.

לקנות בית ליד הדברים החשובים 

שקלו רכבות, כבישים ותחבורה ציבורית, כגון תחנות אוטובוס, תחנות רכבת תחתית ומקומות ציבוריים לשיתוף אופניים. קרבה למתקנים, תשפר בדרך כלל את ערך הבית. עם זאת, בפעם הבאה שאתם קונים נכס חדש, זכרו את הגורמים החשובים הללו.

מרכזיות 

המקום בו תבחרו לגור, בעיר או בעיירה, ללא ספק ישפיע על הסכום שתשלמו עבור הבית שלכם. קרקע היא מצרך סופי, ולכן ערים כמו תל אביב שמפותחות מאוד ואין להן הרבה מקום לצמיחה נוספת, נוטות לקבל תג מחיר גבוה יותר מערים עם יותר מדי מקום להתרחבות.

למאמרים נוספים: