מזרן יוגה

בשנים באחרונות עולה מגמת המתאמנים בארץ ביחס לשנים קודמות. אם פעם רוב המתאמנים היו מתאמנים בפעילות ספורטיבית בחוץ כגון ריצה ואימון משקולות כיום ישנם כל כך הרבה סוגי אימון, החל מTRX, דרך זומבה, אימוני אירובי בשטח ועד לאימוני בטן מיוחדים. לכל אחד מאלה חשוב לשלב אימון קרקע עם מזרן מקצועי. מזרנים לאימון הפכו זה מכבר לחשובים ביותר למהלך האימון, הן מבחינת נוחות ובטיחות. ישנם המון סוגי מזרונים בגדלים שונים, צבעים שונים, ואיכות שונה זו מזו. מזרוני הספורט משמשים לפעילויות ספורטיביות כגון: אימוני ג'ודו ,יוגה, פילאטיס ,ועוד מגוון רחב של אימונים.

למה צריך מזרן יוגה?

מזרן יוגה בראש ובראשונה שומר על בטיחות המתאמן מפציעות לא רצויות ומגן עליו במהלך האימון. מזרן יוגה חשוב לאפקטיביות של האימון בכך שהוא יעזור לכם לשמור על יציבות, שיווי משקל נכון ומניעת הזעה על הרצפה, שבמקומות כמו חדר כושר עשויה לגרום לאדם אחר להחליק ולסכן אותו.

איך לבחור מזרן יוגה מתאים?

בכדי לבחור מזרן יוגה מתאים יש לשים לב לסוגי המזרנים ולהתאים לנו את המזרון הכי מתאים עבור מבנה הגוף שלנו וסוג האימון שאנו רוצים לבצע. מזרונים מגיעים בגדלים שונים ואורכים שונים וסוגי חומר שונים, בואו נפרט עליהם מעט:

  • עובי מזרון– ישנם מזרונים עבים ואחרים דקים. כל אחד מתאים לסוג אימון שונה ולקרקע שונה. בחרו את המזרן המתאים ביותר עבור סוג האימון שלכם והמיקום שבו הוא ממוקם.

  • סוג המזרן-למזרנים יש סוגים שונים העשויים מחומרים שונים: ישנם מזרני ספוג, אחרים מגומי ואחרים בסגנונות משולבים של מעטפת ברזנט כזו עם מילוי קשיח במידה מסוימת.

  • דביקות-מזרן המיועד ליוגה צריך להיות דביק לרצפה כך שלא יהיה ניתן להזיז אתו בעת האימון. אם המזרן לא יהיה דביק לא יהיה ניתן לבצע עליו את תרגילי היוגה הדרושים מכיוון שהוא יזוז ויפריע למתאמן. הכוונה בדביקות הוא מידת היציבות של המזרן על הקרקע עליו הוא מונח.

איך לבחור חנות לקניית מזרן יוגה?

בכדי לבחור חנות לקניית מזרן איכותי עלינו לשים לב לכמה דגשים.
על החנות להיות ידועה במכירת ציוד מקצועי על מנת שתספק לכם את המזרון האיכותי ביותר מהחומרים הטובים ביותר שיש. בנוסף על כך על החנות להיות בעלת מוניטין ושירות לקוחות מעולה על מנת שתדעו שיש אבא ואימא לחברה שאתם קונים ממנה.
אנו ממליצים על חברת בש-גל חברה בעלת מוניטין עשיר ומקצועיות המתמחה במכירת ציוד ספורט ובין היתר במכירת מזרני יוגה איכותיים.

למאמרים נוספים: